Naujienų srautas

Sportas2019.01.08 14:42

Po vakarykštės nesėkmės B. Bardauskas tikisi atsigriebti antradienį

LRT.lt 2019.01.08 14:42

Į Dakaro ralio antrojo etapo starto vietą motociklininkas Balys Bardauskas išvyko maksimaliai susikaupęs, tikėdamasis išvengti pirmadienį padarytų klaidų, kai išsikrovus atstumo skaičiavimo sistemos baterijoms, lenktynininkas orientavosi pagal kitų sportininkų paliktas vėžes ir nerado dviejų kelio punktų, rašoma pranešime spaudai.

Be to, kad neveikė navigacijos sistema ir B. Bardauskas buvo priverstas ieškoti finišo, už nepasiektus kelio punktus jam skirta 25 minučių bauda.

Po pirmojo etapo bendroje įskaitoje B. Bardauskas užima 128 vietą iš 135 lenktynininkų. Du motociklininkai jau paliko Dakarą. Vienišų herojų klasėje „Original by Motul“, kurioje sportininkai verčiasi be techninės pagalbos, B. Bardauskas kol kas yra paskutinis iš 30 dalyvių. 

M. Dubickienės nuotr.

„Elektronika dabar jau veikia. Turim du papildomus komplektus elementų, kad jų užtektų iki Bolivijos“, – teigė „Ąžuolas Team“ atstovė Marija Dubickienė.

Šį kartą B. Bardauskas tikisi išvengti klaidų. Sportininkas atidžiai išanalizavo vadinamąją kelio knygą. Markeriu joje žymėjosi svarbiausias trasos vietas.

Į antrojo etapo startą B. Bardauskas turėtų stoti apie 17 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi