2019.01.08 10:46

Anglijos FA taurėje – netikėtas antausis „Liverpool“ ekipai

LRT.lt2019.01.08 10:46

Anglijos „Premier“ lygoje užtikrintai pirmaujantis „Liverpool“ klubas į FA taurės turnyrą nusprendė žiūrėti ne rimtai ir pajėgiausių futbolininkų į aikštę neleido. Tai lėmė pralaimėjimą 1:2 jau pirmajam varžovui, „Wolverhampton“.

Startinėje komandos sudėtyje Jurgenas Kloppas nusprendė išstatyti ne pajėgiausius žaidėjus. Mačą ant suolo pradėjo visas lyderių trio – Mohamedas Salahas. Roberto Firmino ir Sadio Mane. Nebuvo ir daugiau pagrindinės sudėties žaidėjų, o pagrindinis vartininkas Alissonas mačui net neregistruotas.

Tuo tarpu „Wolves“ nusprendė į turnyrą pažiūrėti rimčiau ir žaidė su lyderiais.

38-ąją minutę Raulis Jimenezas išvedė „Wolves“ į priekį – pirmasis kėlinys taip ir baigėsi. Tisa, dar 18-ąją minutę traumą patyrė Raudonųjų gynėjas Dejanas Lovrenas, tad į aikštę žengė vos 16 metų Ki-Jana Hoeveris, tapęs jauniausiu klubo debiutantu FA taurės istorijoje.

Antrojo kėlinio pradžioje Divoickas Origi rezultatą išlygino, tačiau jau po kėlių minučių Rubenas Nevesas įmušė dar kartą ir šis smūgis garantavo „Wolves“ pergalę.

Likus žaisti 20 minučių J. Kloppas į aikštę išleido M. Salahą ir R. Firmino, bet išvengti pralaimėjimo tai nepadėjo.

„Liverpool“ šį sezoną jau iškrito ne tik iš FA, bet ir iš Anglijos lygos taurės. Tiesa, klubas tvirtai pirmauja „Premier“ lygoje bei pateko į Čempionų lygos atkrintamąsias.