Sportas

2015.09.08 13:45

R. Berankiui ruoštis dvikovai su N. Djokovičiumi padeda R. Federeris

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

23-ejų metų Ričardas Berankis (ATP-112) atsakingai ruošiasi kol kas įsimintiniausiai karjeros dvikovai – akistatai su pirma pasaulio rakete serbu Novaku Djokovičiumi.

23-ejų metų Ričardas Berankis (ATP-112) atsakingai ruošiasi kol kas įsimintiniausiai karjeros dvikovai – akistatai su pirma pasaulio rakete serbu Novaku Djokovičiumi.

Lietuvis sekmadienį išbandė centrinį „US Open“ kortą ne su bet kuo, o su penkiskart šio turnyro čempionu 32-ejų metų šveicaru Rogeriu Federeriu (ATP-7).

„Centriniame „US Open“ korte treniruojamės su Fedederiu“, – sekmadienį savo „Twitter“ paskyroje paskelbė R. Berankio treneris iš Argentinos Gabrielis Markusas.

Skirtingai nei R. Federeris, kuris į kovą Niujorke stos jau pirmadienį, kai susitiks su slovėnu Grega Žemlja (ATP-62), R. Berankis į pirmo rato dvikovą su N. Džokovičiumi stos antradienį. Šis susitikimas turėtų vykti Arthuro Ashe garbei pavadintame centriniame korte, kuriame telpa 22,5 tūkstančio žiūrovų.

N. Djokovičius savaitgalį surengtoje spaudos konferencijoje teigė pasitikintis savo jėgomis ir priminė, kad „US Open“ turnyre jam dažniausiai sekasi puikiai.

Primename, kad serbas vienintelį kartą „US Open“ turnyre triumfavo 2011 m., o R. Berankis toliausiai nukeliavo 2010 m., kai Niujorke pasiekė antrą varžybų ratą.

Įdomu, kad praėjusią savaitę Sinsinatyje (JAV) R. Berankis treniravosi būtent su N. Djokovičiumi.

Bendrą „US Open“ turnyro prizų fondą sudarys net 34,3 mln. JAV dolerių. Tai – paskutinis šiemet „Grand Slam“ serijos turnyras.

Iki šiol pajėgiausiu R. Berankio varžovu buvo 25-erių metų škotas Andy Murray (ATP-3), kuriam „Australian Open“ šešioliktfinalyje lietuvis garbingai pasipriešino – 3:6, 4:6, 5:7. Ta dvikova taip pat vyko centriniame korte – Rod Laver arenoje, kurioje tuo metu buvo beveik 15 tūkst. žiūrovų.