Naujienų srautas

Sportas2019.01.04 23:13

M. Grigonis apie teisėjus: galėtų leisti normaliai sužaisti

Po šešių iš eilės CSKA tritaškių Kauno „Žalgiris“ sugebėjo pakelti aukštyn galvas ir persverti rungtynes, kuriose, atrodė, niekas nesiklijavo. Stebuklingo spurto autorius – tris tritaškius laiku ir vietoje pataikęs Marius Grigonis. Tačiau rungtynių pabaigoje kauniečiai skaudžiai krito. „Mes taip pat su visais mušamės, bet gale krentame mes“, – nusivylęs po mačo kalbėjo M. Grigonis. 

Rungtynių pradžia varė į neviltį. CSKA pataikė šešis tritaškius iš eilės, o „Žalgirui“, atrodo, nesigavo niekas. 

13 taškų deficitą (15:28) panaikinęs Kauno „Žalgiris“ trečiojo kėlinio pabaigoje šovė į priekį. Po dviejų Mariaus Grigonio tritaškių ir Derricko Waltono baudos metimų prieš lemiamą kėlinį jau pirmavo „Žalgiris“ 59:55. 

„Gerai susigynėme ir tada daugiau pasitikėjimo puolime. Arti buvome, o rezultatas vėl tas pats... Reikia kažkada išlaikyti žaidimą visas 40 minučių“, – apie permainingas rungtynes kalbėjo gynėjas.

Ketvirtasis kėlinys pareikalavo visų nervinių ląstelių darbo. Čia ir vėl priėjo Marius Grigonis. Jo tritaškis iš krašto leido pirmauti, bet rungtynių pabaigoje skirta nesportinė pražanga Derrickui Waltonui galutinai pražudė.

„Apie teisėjus negaliu nieko sakyti. Yra kaip yra. Nežinau, gal dabar taip traktuoja, kad už viską nesportines duoda. Tokios taisyklės. Aišku, skaudu. Galėtų leisti sužaisti normaliai“, – su apmaudu apie teisėjų darbą kalbėjo M. Grigonis. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi