Naujienų srautas

Sportas2019.01.05 09:09

Lyg žemę pardavęs Š. Jasikevičius: tai, ko gero, mano kaltė

LRT.lt 2019.01.05 09:09

Po antrojo pralaimėjimo šiame sezone Maskvos CSKA komandai itin nusiminęs „Žalgirio“ vedlys Šarūnas Jasikevičius teigė, kad jo komanda daug ką gali daryti geriau, bet kodėl nedaro, atsakymo neturi.

„Galvoju, kad šiais metais daug ką galime daryti geriau, bet nedarome. Ir tai, ko gero, yra mano kaltė. Gal reikia kažkokių sprendimų daugiau. Nežinau. Kita vertus, mūsų situacija nėra jau tokia bloga, kaip mes kovojame su tokiomis komandomis, turėdami tokius žaidėjus, man yra mistika“, – atviravo Š. Jasikevičius.

Jis taip pat padėkojo ir „Žalgirio“ areną visiškai užpildžiusiems sirgaliams.

„Noriu padėkoti sirgaliams, kurie jau seniai išpirko bilietus į šias rungtynes. Tai dar vienas sunkus pralaimėjimas, kuris parodo, kad galime kautis su visais. (...) Nebuvau patenkintas komanda, kad ji laukė. Ko laukė, nežinau. Gal blogai sudėliojome treniruočių grafiką per šventes.“, – teigė „Žalgirio“ treneris.

Sirgalių svarbą pabrėžė ir CSKA vairininkas Dimitris Itoudis, kuris akcentavo susikaupimą.

„Sveikinu savo žaidėjus, kurie iškovojo puikią pergalę tokioje atmosferoje“, – teigė ir su Naujaisiais metais nepamiršęs pasveikinti svečių ekipos vairininkas.

Tuo metu Š. Jasikevičius pripažino, kad rungtynių pabaigoje „viską lėmė detalės, kurios buvo ne „Žalgirio“ naudai“, tačiau nesiryžo vertinti teisėjų darbo ir paskutines viltis sužlugdžiusios pačioje dvikovos pabaigoje paskirtos baudos Derrickui Waltonui.

Daugiau jo minčių apie rungtynes ir teisėjavimą:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi