Naujienų srautas

Sportas2013.08.24 11:04

„Žalgirio“ trenerių štabe – G. Krapikas

ELTA 2013.08.24 11:04

Į Lietuvos krepšinio čempiono Kauno „Žalgirio“ klubo trenerių štabą grįžta vienas Lietuvos rinktinės trenerių Gintaras Krapikas, skelbiama Kauno komandos interneto svetainėje.

Į Lietuvos krepšinio čempiono Kauno „Žalgirio“ klubo trenerių štabą grįžta vienas Lietuvos rinktinės trenerių Gintaras Krapikas, skelbiama Kauno komandos interneto svetainėje.

Šiuo metu su Lietuvos vyrų rinktine Europos čempionatui besiruošiantis G. Krapikas į „Žalgirį“ sugrįžta po pusketvirtų metų pertraukos. Praėjusius porą sezonų jis dirbo Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) ir Kazanės „Uniks“ (Rusija) komandose.

Kauno klube lieka Saulius Štombergas bei prisijungia su vyriausiuoju treneriu Ilias Zouros ilgą laiką dirbęs graikas Thanasis Molyvdas. Individualiomis žalgiriečių treniruotėmis ir toliau rūpinsis Priitas Vene.

„Burdami trenerių štabą suderinome patirtį su jaunatviška energija. Tiek Gintaras, tiek Saulius – žalgiriečiai iki kaulų smegenų. G. Krapikas yra daug ko matęs ir toliau kaupia neįkainojamą patirtį Lietuvos rinktinėje. S. Štombergas „Žalgirio“ sistemoje dirba jau trejus metus ir šią vasarą užtikrintai debiutavo Lietuvos jaunių rinktinės vyriausiojo trenerio pareigose. Saulius sparčiai tobulėja ir yra vienas perspektyviausių jaunųjų Lietuvos trenerių“, – teigė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

„Kad ir kur dirbčiau, „Žalgiris“ yra komanda, kuri visada traukia. „Žalgiris“ yra mano namai, kuriuose darbuotis yra mieliausia širdžiai. Esu žalias nuo galvos iki kojų, todėl džiaugiuosi, kad vėl galėsiu darbuotis komandos labui. Nors iki rugsėjo 23-iosios daugiausiai energijos skirsiu Lietuvos rinktinei, nuo „Žalgirio“ tikrai neatitrūksiu. Šį savaitgalį susitiksime su I. Zouros ir aptarsime visus komandos reikalus“, – pasakojo G. Krapikas.

Prie „Žalgirio“ trenerių štabo prisijungęs 34-erių T. Molyvdas karjeros pradžioje padėjo I. Zouros darbuotis Atėnų „Panellinios“ (Graikija) komandoje. 2011 ir 2012 metais jis buvo I. Zouros asistentas Graikijos rinktinėje. Šalia įprastų trenerio pareigų „Žalgiryje“ T. Molyvdas bus atsakingas ir už varžovų žaidimo video analizę. Praėjusį sezoną graikas dirbo Salonikų „Aris“ (Graikija) ekipoje.

Už žalgiriečių fizinį parengimą ir toliau bus atsakingi Nerijus Navickas ir Justinas Grainys. Iš „Žalgirio“ dublerių ekipos į pagrindinę komandą persikelia gydytojas Vytautas Kailius. Antrą sezoną „Žalgirio“ žaidėjų sveikata padės rūpintis ir kineziterapeutas Paulius Jacikas.

Kitą savaitę žalgiriečiai dalyvaus tradiciniame turnyre Stepo Butauto taurei laimėti. Rugpjūčio 30 dieną „Žalgiris“ susitiks su Rakverės „Tarvas“ (Estija) komanda. Kitame pusfinalyje jėgas išmėgins Rygos VEF (Latvija) ir Dnepropetrovsko „Dnepr“ (Ukraina) ekipos. Rugpjūčio 31-ąją vyks rungtynės dėl trečiosios vietos ir finalas.

Rugsėjo 7–10 dienomis Lietuvos čempionai rungtyniaus Klaipėdoje. Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) garbės prezidento ir šalies nusipelniusio trenerio Vlado Garasto taurės turnyre taip pat dalyvaus Vilniaus „Lietuvos ryto“, Klaipėdos „Neptūno“, Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina), Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ir „Nižnij Novgorod“ (abi – Rusija) komandos.    

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi