Sportas

2018.12.31 19:11

C. Ronaldo pranešė svarbią žinią – šansai jį išvysti Lietuvoje auga

15min.lt2018.12.31 19:11

Cristiano Ronaldo 2018 metai buvo permainingi. Portugalas ne tik mušė įvarčius, laimėjo Čempionų lygą su Madrido „Real“ klubu, persikėlė į Turino „Juventus“, bet ir atsidūrė išprievartavimo byloje. Dabar, kalbėdamas apie 2019 metų planus, jis pasiuntė žinią, kuri svarbi ir Lietuvos futbolo sirgaliams. 

Tikimybė išvysti C. Ronaldo žaidžiant prieš Lietuvos rinktinę ženkliai išaugo.

Nors 33 metų futbolininkas 2018 metais darė pertrauką ir neatstovavo Portugalijos rinktinei Tautų lygos varžybose, kitąmet jis ketina grįžti į nacionalinę komandą.

Apie tai jis pareiškė per interviu Portugalijos dienraščiui „Record“.

„2019 metais turiu ketinimų grįžti į nacionalinę komandą“, – pažymėjo C. Ronaldo, per karjerą penkis kartus rinktas geriausiu pasaulio futbolininku.

Kaip žinia, 2020 metų Europos čempionato atrankos burtai suvedė Lietuvos rinktinę su Portugalija.

C. Ronaldo, Reuters/Scanpix nuotr.

Su 2016 metų Europos čempionais lietuviai 2019 metų rugsėjo 10 dieną žais Vilniuje, o lapkričio 14 dieną – Portugalijoje.

C. Ronaldo davė interviu „Record“ ta proga, kad buvo išrinktas geriausiu 2018 metų Portugalijos sportininku. 

„Aš nesu apsėstas asmeniniais prizais. Svarbiausia komandos pergalės, – sakė C. Ronaldo. – Tai nėra lengva, nes techniškai, taktiškai ir fiziškai visos komandos pakilo į aukštesnį lygį, laimėti tampa vis sunkiau, tad ir aš turiu dirbti dar daugiau, kad likčiau viršūnėje.

Laimėti yra nuostabus jausmas, tai padaro mane laimingu. Bet jei nepavyks, tai irgi nebus pasaulio pabaiga.“

Jis taip pat buvo paklaustas apie savijautą dėl bylos, kurioje buvęs JAV modelis Kathryn Mayorga kaltina jį išprievartavimu 2009 metų viešbutyje Las Vegase.

Šioje istorijoje amerikietei buvo sumokėta už tylą, bet kaltinimai buvo atnaujinti šiais metais.

C. Ronaldo kaltinimus prievarta nuo pat pradžių neigė.

„Manau, kad kaltinimai mano atžvilgiu yra bjaurūs, bet tuo pat metu aš esu ramus, nes esu visiškai aiškų įsitikinimą, kad viskas labai greitai bus išaiškinta“, – dabar pareiškė C. Ronaldo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.