Sportas

2018.12.31 17:41

Greiti 9 milijonai: F. Mayweatheris užgesino japonų žvaigždę pirmajame raunde

15min.lt2018.12.31 17:41

JAV boksininkas Floydas Mayweatheris paskutinę metų dieną nesugaišo daug laiko Japonijos kovų turnyre „Rizin 14“ per dvikovą su Japonijos kikbokso ir MMA kovotoju Tenshinu Nasukawa.

Trys nokdaunai per vieną raundą ir greita pergalė. 

Toks buvo F.Mayweatherio pasirodymas Saitamos arenoje Tokijuje. 

41 metų amerikietis per pirmąjį iš trijų raundų sudorojo už save dusyk jaunesnį varžovą, užklupęs T.Nasukawą taikliais smūgiais.

Nors greitas ir vikrus 20-metis japonas bandė spausti amerikietį, šis tris kartus pasiuntė šeimininkų atstovą ant ringo grindų. Po trečio tokio smūgio iš T.Nasukawos kampo atskriejo baltas rankšluostis – kova baigta.

„Noriu padėkoti – kalbant apie pramogas tai buvo smagus laikas, – po parodomosios kovos, kurios rezultatas nesiskaičiavo į oficialią karjeros statistiką, pareiškė F.Mayweatheris. – Noriu padėkoti Dievui už šį renginį ir savo komandai bei japonams vaikinams – jie buvo nuostabūs. Noriu padėkoti ir Tenshinui – aš likau nenugalėtas, jis liko nenugalėtas. Aš tiesiog sukūriau pramogą žiūrovams.Vis dar esu baigęs karjerą, vis dar laimėjęs 50 kovų, pralaimėjęs 0. Tenshinai, esi čempionas, tikras kovotojas. Laikyk galvą aukščiau.“

Tai buvo trijų raundų parodomasis mačas, kurį, bei dar trylika kitų kovų, Saitamos arenoje susirinko pasižiūrėti 37 tūkst. žiūrovų. 

Buvęs pasaulio bokso čempionas, 41 metų F. Mayweatheris atnaujino karjerą, pirmą kartą sutikęs su pelningu pasiūlymu nuo tada, kai 2017 metais įveikė UFC žvaigždę Conorą McGregorą. 

T.Nasukawa iki šiol daugiausiai kovojo kikbokso ir mišrių kovos menų dvikovose. 

20-metis japonas žadėjo prieš kovą patiesti F.Mayweatherį, amerikietis tvirtino, kad net nesirengė treniruotis prieš parodomąją dvikovą. JAV bokso žvaigždė į Tokijo areną atvyko pavėlavęs net dviem valandomis.

Pirmadienį jie rungėsi pagal bokso taisykles, T.Nasukawai nebuvo leidžiama spardytis kojomis.

Iki šiol jie abu nebuvo pralaimėję savo sporto šakų profesionalių kovų ringe ir žinojo, kad ideali statistika nepasikeis oficialiose protokoluose, nes trijų raundų kova laikoma parodomoji. 

Kita vertus, tai buvo pati brangiausia parodomoji kova. F.Mayweatheris teigė, kad už įžengimą Tokijo arenoje jis gaus 9 mln. JAV dolerių. „Ką, jei pasakyčiau jums, kad uždirbsiu 9 mln. per 9 minutes, – prieš trijų raundų po tris minutes mačą Instagram tinkle rašė F.Maywaetheris. – Aš tai vadinu 9 milijonų pasivaikščiojimu.“ 

Iš esmės taip ir buvo. Jis atvyko pavėlavęs, per mažiau nei tris minutes laimėjo kovą ir gavo įspūdingą čekį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.