Naujienų srautas

Sportas2018.12.31 11:00

Atidaromas Fabijoniškių baseinas

Vilniuje atidaromas 25 metrų ilgio Fabijoniškių baseinas. Jis visiškai atitinka profesionalių plaukikų standartus ir bus naudingas vandens sporto bendruomenei.

Naujajame baseine treniruosis ne tik sportininkai, jame lankytis galės ir visi, norintys paplaukioti. Be to, bus rengiamos plaukimo pamokos vaikams, veiks dvi pirtys ir treniruoklių salė.

Anot baseino atstovo Vytauto Janušaičio, naujasis statinys pasitarnaus sporto bendruomenei, nes iki šiol plaukikams treniruotis teko važiuoti į Elektrėnus ar Širvintas.

Pastatyti ir įrengti Fabijoniškių baseiną truko pusantrų metų. Nors statinys užbaigtas jau vasarą, atidarymą teko nukelti dėl laiku neužbaigtos treniruoklių salės.

Vandens sporto atstovai sako, kad paskutinę metų dieną atidaromas Vilniaus Fabijoniškių baseinas yra svarbus žingsnis pirmyn, tačiau tiek plaukikai, tiek vandensvydininkai labiausiai laukia olimpinius matmenis atitinkančio Lazdynų baseino atidarymo.

Pasak sostinės mero, jį ketinama atidaryti kitų metų pabaigoje. 

Vilniaus miesto sporto centro duomenimis, vandens sporto šakų atstovų, besitreniruojančių mažiausiai keturis kartus per savaitę, yra daugiau nei 450. Didžioji dauguma – virš 300 – yra plaukikai, vandensvydininkų – apie 70, povandeninio sporto atstovų – beveik 50, šuolininkų –  apie 20, tačiau pastariesiems Fabijoniškių baseine sąlygos treniruotis nesudarytos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi