Naujienų srautas

Sportas2018.12.27 13:11

Dziudo imtynininko istorijoje yra ir daugiau sužalotųjų, ne tik mergina: jos draugui sulaužyta nosis

DELFI.lt 2018.12.27 13:11

Didžiulį rezonansą sukėlusio įvykio, kai, kaip įtariama, dziudo imtynininkas 20-metis Ignas Mečajus smūgiu į veidą sužalojo merginą, tyrimą iš Vilniaus trečiojo komisariato perėmė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdyba.

Vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip buvo sužalota mergina (gim. 1997 m.), paviešintas tik Kalėdų rytą, nors nusikaltimas įvykdytas daugiau, kaip prieš mėnesį – lapkričio 16-ąją. Įrašą išplatinusi mergina kaltina perspektyvų sportininką I. Mečajų.

Policijoje lapkričio 16-ąją, paryčiais, apie 4.40 val., užfiksuotas pranešimas, kad sostinėje, Vilniaus g. 29, prie alaus baro „La Birra Pub“, vyksta muštynės.

Atvykusiems pareigūnams vaikinas (gim. 1993 m.) pareiškė, kad jį ir jo draugę sumušė nepažįstamasis. Vaikinas parašė pareiškimą policijai. Jo draugė, pasak pareigūnų, į policiją nesikreipė iki šiol.

Greitosios pagalbos medikai nukentėjusiajam nustatė nosies lūžimą, jis buvo nuvežtas į ligoninę. Merginai pirminės apžiūros metu nustatyta akies voko žaizda.

Tą pačią dieną Vilniaus trečiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pareigūnai neatskleidžia konflikto aplinkybių. Tačiau patvirtino, kad paviešinus vaizdo įrašą ir kilus triukšmui žiniasklaidoje, šiomis dienomis tyrimą perėmė VPK Sunkių nusikaltimų tyrimo valdyba.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi