Naujienų srautas

Sportas2018.12.26 14:23

Žalgirietis A. White`as – apie mėgstamiausią „emojį“ bei nuotrauką su LeBronu

LRT.lt 2018.12.26 14:23

„Žalgiris TV“ tęsia šio sezono metu pradėtą pažintį su aktyviausiais žalgiriečiais socialiniuose tinkluose. Šįkart apie savo įpročius internete laidų rubrikoje #FollowMeZalgiris pasakojo aukštaūgis Aaronas White`as.

„Mano mėgstamiausi socialiniai tinklai – „Twitter“ ir „Instagram“, – teigė amerikietis. – Tikriausiai dažniau naudoju „Twitter“. Iš ten sužinau daug mane dominančių naujienų bei gaunu žinių iš gimtinės. Įrašus keliu ne itin dažnai. Galbūt kartą per savaitę ar kartą per dvi savaites. Sezono metu keliu daugiau įrašų. Stengiuosi kelti fanams įdomų turinį.“

Naujausioje #FollowMeZalgiris A. White`as papasakojo apie kelias savo socialinių medijų kanaluose įkeltas nuotraukas. Vienoje jų krepšininkas pozavo su pačiu Los Andželo „Lakers“ žaidėju LeBronu Jamesu, rašoma „Žalgirio“ pranešime.

„Tai akimirka iš mano paskutinių metų koledže. Po trečiųjų metų koledže, vieni geriausių šalies atletų yra pakviečiami į specialias krepšinio stovyklas. Pirmą kartą buvau pakviestas į Kevino Duranto vardo stovyklą. Vėliau dalis geriausių atletų pakviečiami į LeBrono Jameso stovyklą. Antrąją ar trečiąją stovyklos visi dalyviai išsirikiuoja ir turi galimybę nusifotografuoti su LeBronu“, – kalbėjo A. White`as.

Amerikietis taip pat pakomentavo vieną savo „Twitter“ įrašą, kuriame žaidėjas pasakojo apie tai, kaip užkandžiavo garsioje JAV greito maisto užkandinėje „Taco Bell“.

„Kai grįžtu namo, galiu truputėlį išeiti už savo dietos ribų. Galiu suvalgyti šiek tiek nesveiko maisto. Nebuvau nieko valgęs iš „Taco Bell“ užkandinės kokius ketverius metus. Mano vaikai miegojo, todėl nuvažiavau į „Taco Bell“ pavalgyti. Viskas buvo tiesiog fantastiška“, – šypsojosi krepšininkas.

A. White`as atskleidė, kad jo mėgstamiausias interneto jaustukas (angl. emoji) yra šokantis vyrukas su violetiniu kostiumu bei pasakojo apie savo komandos draugus, keliančius geriausią turinį socialiniuose tinkluose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi