Sportas

2018.12.25 13:08

Rusijos biatlonininkas A. Šipulinas baigia karjerą

ELTA 2018.12.25 13:08

Rusijos biatlonininkas Antonas Šipulinas, kuriam dėl šalies įsivėlimo į dopingo skandalą buvo uždrausta dalyvauti šių metų žienos olimpinėse žaidynėse, paskelbė apie karjeros pabaigą.

31-erių metų biatlonininkas antradienį pranešė, kad jo paskutinėmis lenktynėmis taps šeštadienį vyksiančios pasaulio komandų iššūkio varžybos Gelzenkirchene (Vokietija).

A. Šipulinas neigė, kad buvo įsivėlęs į dopingo skandalą. Šį mėnesį socialiniame tinkle jis rašė: Niekada nevatojau jokių draudžiamų preparatų, nesu pažeidęs nei vienos antidopingo taisyklės, visada buvau atviras visoms antidopingo organizacijoms“.

2014 metų Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse A. Šipulinas su komandos draugais iškovojo auksą estafetėje, tačiau Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) nepakvietė atleto startuoti šių metų žaidynėse Pjongčange.

Šio mėnesio pradžioje Austrijos prokuratūra paskelbė, kad pradėjo tyrimą dėl galimo Rusijos komandos atstovų dopingo vartojimo praėjusių metų pasaulio čempionate Hochfilcene. A. Šipulinas pateko tarp penkių sportininkų, prieš kuriuos pradėtas tyrimas.

Po šio pranešimo A. Šipulinas pareiškė esąs „įsiutęs dėl vykstančios raganų medžioklės“.

A. Šipulinas šių metų pasaulio taurės varžybose nedalyvavo.