Naujienų srautas

Sportas2018.12.25 00:20

D. Rapšys: įrodžiau, kad mažo miesto baseine gali užaugti čempionai

Į „Žemynos“ baseiną Panevėžyje dabar jau pasaulio plaukimo čempionas trumpajame baseine Danas Rapšys ateina treniruotis įprastu grafiku – tris kartus per dieną, beveik po tris valandas plačiais grybšniais skrosti vandenį. Vaikinas sako dabar įrodęs, kad ir mažo miesto mažame baseine gali užaugti čempionai.

„Dabar išvis vienas baseine plaukiojau, paskutinėmis dienomis dar net atlaisvėjo baseinas, dar didesnis pasidarė, smagu, kad Panevėžyje tokie sportininkai išauga. Ateina vaikai į rūbines visi tik Danai Danai, jiems linksma“, – pasakoja D. Rapšys.

Dabar linksma ir pačiam Danui, tačiau vaikystėje, tėvų atvestas į baseiną, labiau mėgo taškytis, o kartais ir pabėgti iš treniruotės. Tačiau ilgainiui vanduo jį prisijaukino, o treneriai įžiūrėjo ir kietą charakterį –užsispyrimą, ištvermingumą, pareigingumą. 2017 metais po pirmųjų medalių  Europos plaukimo čempionate, sportininkui  atsivėrė antras kvėpavimas – pradėjo sektis varžybose, o baseinas Kinijoje išvis tapo auksinis.

Danas sako, kad plaukimo takelis – ne bokso ringas, čia kovoji tik su savimi, bet jis tikina, kad visada jaučia trenerės Inos Paipalienės žvilgsnį.  

Metų trenere tapusi I. Paipalienė sezoną vadina sėkmingu, bet labai sunkiu. 

pasaulio čempionas sako, kad pergalės emocijas dar laiko savyje ir jas išlies tik per Kalėdas.

Plačiau apie tai – Zinaidos Paškevičienės reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi