Sportas

2015.09.08 13:45

Brangesnis už C. Ronaldo: madrido „Real“ už G. Bale`ą paklojo 99 mln. eurų

15min.lt2015.09.08 13:45

Madrido „Real“ ir Londono „Tottenham“ klubai pagaliau pasiekė susitarimą dėl iš Velso kilusio Garetho Bale`o vykimo į Ispaniją. Oficialiai tai įvyks šį penktadienį, rašo dienraštis abc.es.

Madrido „Real“ ir Londono „Tottenham“ klubai pagaliau pasiekė susitarimą dėl iš Velso kilusio Garetho Bale`o vykimo į Ispaniją. Oficialiai tai įvyks šį penktadienį, rašo dienraštis abc.es.

Ateinančius šešis sezonos G. Bale`as vilkės baltųjų marškinėlius. Tai karališkajam klubui kainuos 99 mln. eurų. Už iki šiol brangiausią savo žaidėją portugalą Cristiano Ronaldo „Real“ yra sumokėjęs kiek mažiau – 96 mln. eurų.

Oficialus G. Bale`o pristatymas įvyks penktadienį. Taip nuspręsta, kad nebūtų užgožtas Madrido „Real“ legendos Raulio Gonzalezo pasirodymas „Santiago Bernabeu“ stadione šiandien. Ketvirtadienį karališkasis klubas Ispanijos sostinėje susitinka su Kataro „Al Sadd“, kuriam atstovauja Raulis. Antrojoje susitikimo dalyje jis vilkės Madrido „Real“ klubo marškinėliais ir paskutines 45 min. atstovaus šį klubą. Tokiu būdu jam suteikiama galimybė tinkamai atsisveikinti su „Real“ ir jo fanais.

G.Bale`as be jokių abejonių tapo vasaros hitu, apie kurį buvo kalbama nuolatos. Nuo pat pradžių jis buvo išreiškęs norą keltis į Madridą. „Dievinu šį klubą nuo pat vaikystės“, – yra sakęs „Tottenhamo“ žaidėjas.

„Real“ vadovybei teko ištverti ilgas ir sunkias derybas su Londono klubo prezidentu Danieliu Levy, kuris iš pradžių prašė 145 mln. eurų – sumos, kurios nei vienas klubas negalėtų sumokėti. Prasidėjęs ilgas ir sunkus derybų procesas paveikė patį futbolininką, kuris darėsi vis labiau nervingesnis. Jis pats stengėsi daryti spaudimą savo klubui, atsisakydamas žaisti su komanda kontroliniuose mačuose Azijoje.

Galiausiai, anglams radus, kuo pakeisti išvykti norintį G. Bale`ą, derybų procesas pajudėjo į priekį. Nuo šio „Tottenham“ atstovaus 25-erių metų Willianas Borges da Silva, o G. Bale`as turi laisvą kelią į Ispaniją.

Carlo Ancelotti era jau prasideda.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.