Sportas

2018.12.21 14:02

„Lietkabelio“ nariams šventinis mačas prieš „Rytą“ – itin laukiamas

LRT.lt 2018.12.21 14:02

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šį sekmadienį pratęs savotišką tradiciją – gražiausių metų švenčių išvakarėse žais „Betsafe–LKL“ rungtynes prieš Vilniaus „Rytą“, primenama pranešime spaudai.

Taip jau sutapo, kad šios dvi ekipos toje pačioje vietoje ir tuo pačiu metu žais jau trečius metus iš eilės – gruodžio 23-ąją „Cido“ arenoje 17.05 val. Abejas šias rungtynes puikiai pamena Donatas Tarolis, kuris 2016 metais prie pergalės pridėjo 13 taškų.

„Pamenu šias rungtynes. Buvo super atmosfera, daug žmonių. Visi buvo užsivedę, gerai palaikė komandą. Tikiuosi, kad iškovosime pergalę ir padovanosime žmonėms pergalę“, – vylėsi sunkusis krašto puolėjas.

Pernai šventinių rungtynių atmosferą pajuto ir dabartinis kapitonas Simas Jasaitis: „Pernai žaidėme prieš šventes su „Rytu“ namuose. Buvo susirinkę daug sirgalių, buvo geras palaikymas. Norėčiau, kad ir šiais metais ateitų mus palaikyti. Stengsimės ir kovosime iš širdies, jog padovanotume pergalę.“

Tuo tarpu tiek Paulius Valinskas, tiek Saulius Kulvietis pirmą kartą prieš „Rytą“ kovos šventinėse rungtynėse, bet abu jau žino, ką reiškia laimėti prieš šią ekipą – tai nutiko šio gruodžio pradžioje varžovų teritorijoje.

„Tikrai labai laukiame šių rungtynių Panevėžyje. Tikimės, kad ateis sirgaliai bei sukurs gerą atmosferą“, – vylėsi 14 taškų prieš kiek daugiau nei dvi savaites į „Ryto“ krepšį įmetęs P.Valinskas.  

„Norime įteikti dovaną panevėžiečiams ir užduoti gerą toną prieš šventes“, – jam antrino ir S.Kulvietis.

Visam gyvenimui gruodžio 5-osios rungtynės „Siemens“ arenoje įsimins Mantui Rubštavičiui. Būtent tame mače 16-metis panevėžietis debiutavo su „Lietkabelio“ apranga ir tai buvo apskritai jo pirmos akimirkos „Betsafe–LKL“ kovose.

„Mūsų šeimos tradicija būdavo eiti prieš šventes palaikyti „Lietkabelį“, o dabar aš pats būsiu tų rungtynių dalyviu“, – sakė M.Rubštavičius.

Ištikimas „Lietkabelio“ sirgalius Arvydas Lucka neslepia – tai laukiamiausios metų rungtynės: „Net nėra ką kalbėti – mums tai yra pačios laukiamiausios rungtynės. Bus tikrai smagu pasidaryti sau kalėdinę dovaną.“

Didelį susidomėjimą ir ažiotažą keliančios rungtynės tarp „Lietkabelio“ ir „Ryto“ įvyks jau artėjantį sekmadienį „Cido“ arenoje.