Naujienų srautas

Sportas2018.12.20 09:11

Sveiką kailį iš Stambulo išnešęs Š. Jasikevičius: tai didžiulė pergalė

15min.lt 2018.12.20 09:11

Tai buvo sunkus vakaras Šarūnui Jasikevičiui ir Kauno „Žalgirio“ sirgaliams, tačiau svarbiausia, kad Lietuvos čempionai ištrūko iš Stambulo su pergale. „Žalgiris“ 75:71 palaužė „Daruššafaka“, o Šaras po varginančio mūšio dėkojo vyrams už kovą.

Š. Jasikevičius patenkintas kamšėsi marškinius, kai jau viskas buvo aišku po paskutinės minutės pertraukėlės. Duodamas paskutinius nurodymus, jis jau nebesuvaldė keiksmažodžių ir akivaizdžiai džiaugėsi pergale.

„Tai ne L – suknistas pralaimėjimas, o Leo“, – braižydamas paskutinį derinį, žalgiriečius prajuokino vadas.

Netrukus jis dar atsiprašė „Daruššafaka“ trenerio už gan nevykusį metimą paskutinėje atakoje, o vėliau kažką pasakė susistabdęs šeimininkų vidurio puolėją Oguzą Savašą.

Žalgiriečiai už trenerio nugaros laimingi šokinėjo „Volkswagen“ arenos viduryje. Nedaug trūko, kad šis vakaras būtų pasibaigęs nesusipratimu.

Š. Jasikevičius gali nusivalyti prakaitą nuo kaktos – tai buvo išvargta pergalė.

„Manau, vyrukai žengė truputį giliau. Neturiu daugiau ko pridurti. Taip pat pataikėme keletą svarbių metimų. Mūsų profesijoje tai padeda“, – apibendrindamas rungtynes, ironizavo Š. Jasikevičius.

Akivaizdu, kad „Žalgirio“ treneris įvertino traumas, kurios išretino Kauno komandą. Stambule žalgiriečiai vertėsi be dviejų starto penketo narių – įžaidėjo Nate`o Wolterso ir kapitono Pauliaus Jankūno.

„Manau, tai didžiulė pergalė, – neslėpė Š.Jasikevičius. – Prieš mus vyksta daug sunkių dalykų. Bet vyrukai kovoja kaip pašėlę. Tačiau turime patobulinti detales. Su jomis mes galėtume praleisti 8-10 taškų mažiau.“

Jis norėjo padėkoti žaidėjams, kurie žengė į traumuotų krepšininkų vietą. Pavyzdžiui, Stambule treneris spėjo panaudoti ir 18-metį Roką Jokubaitį.

„Manau, vyrukai tikrai kaunasi. Jie labai nori. Tik turime žaisti truputį protingiau, – pabrėžė Šaras. – O tada galime žengti kitą žingsnį. Bet iki tol... Mes turime daug gerų žaidėjų. Vieni pasiruošę, kiti dar ne. Kiti bando padėti, kuo tik gali. Tai yra komandos esmė. Manau, ketvirtajame kėlinyje buvome tikra komanda.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi