Sportas

2013.08.21 17:11

„Žalgirio“ gynėjas G. Freidgeimas: sieksime pergalės arba lygiųjų

ELTA2013.08.21 17:11

Vilniaus „Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas teigia, kad klubas yra pasiekęs sportinės formos piką ir į rungtynes su Zalcburgo „Red Bull“ važiuoja pergalės arba lygiųjų, o ne pralaimėti kuo mažesniu skirtumu.

Vilniaus „Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas teigia, kad klubas yra pasiekęs sportinės formos piką ir į rungtynes su Zalcburgo „Red Bull“ važiuoja pergalės arba lygiųjų, o ne pralaimėti kuo mažesniu skirtumu.

„Rungtynėms ruošiamės tik su teigiamomis mintimis ir emocijomis. Atiduosime visas jėgas. Tikimės teigiamo rezultato – pergalės arba lygiųjų. Neatvažiavome pralaimėti minimaliu skirtumu, – sakė G. Freidgeimas.

Pasak jo, įpusėjus Lietuvos čempionatą ir įveikus tris Europos lygos atrankos etapus, klubas yra pasiekęs sportinės formos piką.

„Prieš tokį stiprų varžovą šiais metais dar neteko žaisti, tačiau įtampos kol kas nėra. Kai žaidėme prieš Poznanės „Lech“, treneris akcentavo, kad mes galime patekti į kitą etapą, o lenkai privalo „Red Bull“ yra daug didesnio biudžeto klubas, turi labai pajėgių žaidėjų. Manau, kad mūsų šansai patekti į kitą etapą yra realūs. Jeigu peržengėme Poznanės komandos barjerą, kodėl negalime to pakartoti ir su austrais, – kalbėjo futbolininkas. – Surengėme vieną peržiūrą. Treneris jų rungtynes stebėjo ir gyvai. Tai labai stipri komanda, mano nuomone, panaši į jau minėtus lenkus. Jie turi gerus krašto saugus, kurie puikiai žaidžia individualiose mikrodvikovose. Tai mums gali sukelti problemų, bet bandysime atrasti priešnuodžių. Akcentavome gynybą prieš juos, tačiau daugiau dėmesio tam skirsime šiandien. Kaip mums seksis – matysime aikštėje“.

G. Freidgeimas vylėsi, kad komandai aikštėje padės ir sirgalių palaikymas: „Poznanėje tikrai jautėme jų palaikymą. Malonu žaisti ir žinoti, kad šalia yra žmonių grupė, kuri visa širdimi už tave serga ir skanduoja. Tai suteikia papildomos motyvacijos“.

„Žalgiris“ į Zalcburgą atvyko antradienį vakare. Sostinės futbolininkai įsikūrė keturių žvaigždučių viešbutyje „Alpenhof“, esančiame Alpių kalnų papėdėje. Trečiadienio vakarą „Red Bull“ arenoje žalgiriečiai surengs paskutinę treniruotę prieš pirmąsias rungtynes su Zalcburgo klubu.

Rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Red Bull“ komandų vyks ketvirtadienį 20 val.

Rungtynes tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.