Naujienų srautas

Sportas2018.12.14 21:37

Lietuviškame Miunchene – rekordinės „Žalgirio“ sirgalių pajėgos ir pranešėjo siurprizas

Eurolygos rungtynėse Miunchene – neplanuotas Vokietijos lietuvių bendruomenės susitikimas. Žaliai baltų sirgalių armija nuspalvino Miuncheno „Audi Dome“ areną. 

Tiek daug „Žalgirio“ aistruolių šį sezoną išvykose rungtynėse dar nematėme.

Į „Žalgirio“ ir „Bayern“ mačą turėtų susirinkti keli šimtai Lietuvos aistruolių.

Dar likus pusvalandžiui iki susitikimo pradžios apytuštėje „Audi Dome“ arenoje „Žalgirio“ gerbėjai netgi dominavo tribūnose.

Jų dainos „Žalia balta“ ir „Ant kalno mūrai“ aidėjo „Audi Dome“ arenos prieigose.

 Maža to, į gausias sirgalių pajėgas dėmesį atkreipė ir pats „Bayern“ klubas. Kai žalgiriečiai per apšilimą išbėgo ant parketo, arenos pranešėjas pasisveikino su žiūrovais lietuviškai.

„Labas vakaras“, – ištarė pranešėjas ir sukėlė patenkintų lietuviškų šūksnių audrą.

„Labas vakaras krepšinio klubas „Žalgiris“ sirgaliai. Sveiki atvykę į Miuncheno klubo namų areną“, – lietuviškai prieš komandų pristatymą bėrė pranešėjas.

 Į Miuncheną lietuviai suplūdo iš įvairiausių kampelių: čia susirinko Vokietijoje gyvenantys tautiečiai, atskrido net užsienyje gyvenantys emigrantai, gerbėjai keliavo ir iš Lietuvos.

Prieš susitikimą „Žalgirio“ sirgaliai kvietė komandą į kovą jau tradicine tampančia vikingų skanduote, kuria paprastai aistruoliai pradeda mačą „Žalgirio“ arenoje.

„Žalgirio“ ir „Bayern“ dvikovą turėtų stebėti maždaug 5 tūkst. žiūrovų. „Audi Dome“ talpina 6,7 tūkst., tačiau šį sezoną pažangiu lankomumu vokiečiai nepasižymi.

Tai tik į naudą žalgiriečiams. Panašu, kad tai lietuviškos, o ne vokiškos skanduotės „Audi Dome“ arenoje aidės garsiausiai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi