Naujienų srautas

Sportas2018.12.13 13:07

Austrijos policija naktį užgriuvo Rusijos biatlono rinktinę

15min.lt 2018.12.13 13:07

Rusijos biatlono federacija paskelbė, kad Austrijos pareigūnai aplankė visą komandą naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, kad apklaustų dėl galimų dopingo taisyklių pažeidimų.

Rusijos biatlonininkai šiuo metu yra Austrijoje, kur rengiasi pasaulio taurės antrajam etapui.

Manoma, kad pareigūnų vizitas susietas su rusų sportininkų pasirodymu 2017 metų pasaulio biatlono čempionate. Kol kas neaišku, ar Rusijos atletai, tarp kurių yra ir vienas elitinių pasaulio biatlonininkų Antonas Šipulinas, apklausti kaip kaltinamieji ar kaip liudininkai.

„Rytas prasidėjo ugnyje, – Instagram parašė Austrijoje esantis Rusijos sporto komentatorius Dmitrijus Gubernievas. – Jei kas nesuprato, situacija aplink Rusijos biatlono rinktinę yra sunki. O šiuo atveju, nepaisant keistus austrų pareigūnų prašymus viską laikyti paslaptyje, mums padės tik maksimalus atvirumas ir atsakymai į visus klausimus.“

Praėjusį mėnesį Tarptautinė biatlono federacija paskelbė, kad keturi Rusijos atletai yra kaltinami dėl antidopingo taisyklių pažeidimų, užfiksuotų per tyrimus Rusijos antidopingo agentūros laboratorijoje Maskvoje.

Rusijos rinktinė buvo diskvalifikuota per Pjongčango olimpines žaidynes šių metų pradžioje, kai Pietų Korėjoje tik dalis jų startavo kaip neutralūs sportininkai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi