Sportas

2018.12.13 12:04

Š. Jasikevičius nenoriai kalbėjo apie traumuotus žaidėjus: turės pasitempti kiti

15min.lt2018.12.13 12:04

Prieš išvyką į Miuncheną Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius neteko dviejų svarbių žaidėjų, tačiau situacijos nedramatizavo: „Turės pasitempti kiti.“

Lietuvos čempionams dvikovoje su „Bayern“ nepadės pagrindinis įžaidėjas Nate`as Woltersas bei gerą formą demonstravęs atsarginis „centras“ Antanas Kavaliauskas.

„Jie traumuoti. Tokia jų ir situacija. Gydosi. Kiti turi pasitempti. Žaidimo stilius mūsų nesikeis. Rotaciją turime ir reikia eiti į priekį“, – į detales nesileido „Žalgirio“ treneris.

Vietoj jų į Miuncheną išvyko jaunieji Rokas Jokubaitis ir Erikas Venskus.

„Varžovas yra kylanti Europos krepšinio jėga. Labai fiziška komanda – tiek gynėjų grandyje, tiek ir po krepšiu. Jie jau dabar yra pasiekę įspūdingų pergalių. Manau, kad tai organizacija, kuri turi didelį potencialą ir eis į priekį“, – apie Vokietijos klubą gražiai atsiliepė Š. Jasikevičius.

Nuostolių turi ir „Bayern“. Klubui negalės padėti traumą patyręs „centras“ Devinas Bookeris.

„Tai yra vienas rotacijos žmogus, 20 minučių žaidžiantis „centras“. Tikrai atletiškas. Kiti žaidėjai turės pasitempti. Aišku, jeigu jie norės žaisti savo stiliumi. Jie žaidžia dviem sunkiais kraštais, kurie yra 4–5 numeriai. Jie gali žaisti ir „centro“ pozicijoje. Kažką praranda, aišku“, – varžovų netektį komentavo Š. Jasikevičius.

Treneris pabrėžė, kad vienas svarbiausių žmonių Miuncheno komandoje yra Stefanas Jovičius: „Nuo jo daug kas priklauso, todėl reikia stengtis, kad jis kuo mažiau organizuotų žaidimą. Reikia, kad jis nesurastų kitų žaidėjų, pavyzdžiui, Petterio Koponeno, kuris gali pataikyti iš toli. Tai aukšto lygio komanda.“

„Žalgiris“ su „Bayern“ susikaus penktadienį Vokietijoje 21 val. 30 min. Lietuvos laiku. Abi komandos turi po 5 pergales ir 6 pralaimėjimus bei dalijasi 8–10 vietas.

Kauno ir Miuncheno klubai istorijoje Eurolygoje buvo susitikę dukart ir abu kartus 2014 metais pergales šventė „Bayern“ klubas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.