Naujienų srautas

Sportas2013.08.20 13:31

„Kibirkšties-Viči-Iki“ komandai vadovaus J. Štreimikytė-Virbickienė

ELTA 2013.08.20 13:31

Vilniaus „Kibirkšties-Viči-Iki“ moterų krepšinio komandą kitą sezoną treniruos viena garsiausių visų laikų Lietuvos krepšininkių Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

Vilniaus „Kibirkšties-Viči-Iki“ moterų krepšinio komandą kitą sezoną treniruos viena garsiausių visų laikų Lietuvos krepšininkių Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

Jai talkins buvęs vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius. Trenerių štabe liko ir fizinio rengimo specialistas Martas Skrabulis, skelbiama sostinės klubo pranešime spaudai.

„Jurgita yra viena geriausių šalies krepšininkių, kuri žaidė ne tik geriausiuose Lietuvos, tačiau ir visos Europos bei pasaulio komandose, - teigė „Kibirkšties-Viči-Iki“ komandos vadovas Rosvaldas Gorbačiovas. - Tikimės, kad J. Štreimikytė-Virbickienė sėkmingai tęs T. Stankevičiaus pradėtus darbus. Jurgita per savo karjerą sukaupė neįtikėtinai didelę patirtį ir viliamės, kad tai leis mūsų komandos sėkmingai grumtis tiek vietiniuose frontuose, tiek Eurolygoje. Šis trenerių duetas jau įrodė, kad gali sėkmingai dirbti kartu“.

J. Štreimikytė-Virbickienė per savo profesionalios krepšininkės karjerą žaidė Vilniaus „Telerinos“, Kauno „Laisvės“, Vilniaus „Lietuvos telekomo“, Vilniaus TEO, Valansjeno USVO (Prancūzija), „Societa Ginnastica Comense“ (Italija) ir „Indiana Fever“ (WNBA) komandose.

Nuo 2010-ųjų metų tapusi trenere J. Štreimikytė-Virbickienė dirbo Kauno „Viči-Aisčių“ komandos trenerio asistente, o praėjusį sezoną persikėlė į Vilnių ir dirbo „Kibirkšties-Viči-Iki“ komandoje. Šią vasarą buvusi krepšininkė darbavosi Lietuvos 19-mečių ir 16-mečių merginų rinktinėse.

„Kibirkšties-Viči-Iki“ komandoje, kuri šią savaitę pradės pasiruošimą 2013-2014 metams, liko gynėjos Rima Valentienė, Eglė ir Greta Šniokaitės, puolėjos Mantė Kvederavičiūtė ir Vita Kuktienė bei vidurio puolėjos Lina Pikčiutė ir Kristina Alminaitė.

Vilniaus komandą šį sezoną dalyvaus Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL), Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyre ir Eurolygoje. Dėl dalyvavimo Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) komandos vadovai dar nėra apsisprendę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi