Sportas

2018.12.10 11:25

Metų sporto klubo „Vairo“ kapitonas: svarbiausia, kad vaikai turėtų galimybę sportuoti

LRT.lt2018.12.10 11:25

45-erių metų jubiliejų pažymėjęs legendinis Šiaulių regbio klubas „Vairas“ metus užbaigė su garbingu įvertinimu. 2018 metų Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose „Vairas“ buvo pripažintas „Metų sporto klubu“, rašoma pranešime spaudai.

Tai – pelnytas įvertinimas komandai, kuri šiais metais net 31-ą kartą tapo Lietuvos čempione, iškovojo Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurę. „Vairo“ bendruomenę sudaro daugiau nei 600 žmonių, nuo pačių mažiausių iki veteranų. Šiais metais klubas, norėdamas sudaryti geresnes sąlygas sportuoti, atidarė naują sporto salę. Taip pat ekipa, daugiausiai savo jėgomis, ketina įrengti naują vaikų dienos centrą.

Prie kilnių „Vairo“ tikslų prisideda visi – tiek klubo sirgaliai, tiek žaidėjai, tiek vadovai. Ilgametis „Vairo“ klubo narys, o dabar Lietuvos regbio federacijos (LRF) generalinis sekretorius Irmantas Kukulskis pats nesigėdija imti kastuvą į rankas ir dirbti vaikų labui. Geri darbai užkrečia, todėl „Vairo“ projektai susilaukia vis daugiau palaikymo. Ne kartą palaikymą Šiaulių regbininkams išreiškė „Šiaulių“ krepšinio klubo treneris Antanas Sireika, neabejinga lieka ir Šiaulių miesto valdžia.

Tuo tarpu Vilniuje vykusios Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų ceremonijos metu „Vairui“ skirtą prizą atsiėmė ilgametis komandos kapitonas Mindaugas Misevičius.

„Manau, kad tokį pasiekimą lėmė bendras darbas, kuris yra labai gerai organizuotas. Dviejų galvų – Sigito ir Irmanto Kukulskių – geras organizavimas ir atsidavimas lėmė tokius rezultatus“, – kalbėjo M.Misevičius.

Ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas prie „Vairo“ bendruomenės prisijungė dar vaikystėje.

„Labai gerai atsimenu momentą, kai prisijungiau prie „Vairo“. Jis tuo metu buvo kaip didelis prieglobstis ir greitai tapo kaip antra šeima. Tokia jį laikau ir dabar. Dabar, kai karjera jau artėja į pabaigą, visada norisi kažkuo atsilyginti ir kažkuo prisidėti prie jo gerovės. Lygiai tą patį jaučia visi mano kartos atstovai. Visi matėme ir išgyvenome sunkius laikmečius. Mūsų bendruomenė dėl to ir nori prisidėti prie gerų darbų ir padėti vaikams. Tame tikriausiai ir yra mūsų sėkmės paslaptis“, – pasakojo M. Misevičius.

Dar vienas „Vairo“ klubo auklėtinis Linas Naujalis prieš keletą metų pradėjo bendradarbiavimą su Pietų Afrikos Respublika ir kitomis regbio valstybėmis, kas suteikia galimybių perspektyviausiems Lietuvos regbininkams išvykti mokytis ir sportuoti užsienyje.

„Nesvarbu, į kurį klubą vaikai ateitų. Svarbiausia, kad jie sportuotų. Jeigu ateis pas mus, tai puiku. Mes turime savo programą, savus namus, savo metodus, kaip užauginti juos geresniais žmonėmis. Jaunimui tereikia noro ir užsidegimo“, – pridūrė M. Misevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.