Naujienų srautas

Sportas2018.12.10 07:36

Po emocingo mačo Š. Jasikevičius džiaugsmu netryško: tai yra neleistina, bet svarbiausia – pergalė

lrytas.lt 2018.12.10 07:36

Kurtinantis triukšmas, aistros ir aikštėje, ir tribūnoje. Toks buvo sekmadienio vakaras Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Kitaip ir nebuvo galima tikėtis, kadangi ten santykius aiškinosi du amžini priešai – Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“. Kad ir kokias pastangas bedėjo traumų kamuojamas sostinės klubas, viešnagė Kaune jiems draugiška nebuvo. „Žalgiris“ laimėjo rungtynes 95:86 (22:14,19:24, 30:16, 24:32).

„Visus sveikinu su pergale. Malonu, kad aplošėme principinį varžovą. Po rungtynių su „Olympiakos“ nebuvo lengva žaisti. Nemanau, kad gerai žaidėme, bet laimėjome. Tokios rungtynės turi savo dalykus ir svarbiausia pergalė“, – po rungtynių mintimis dalijosi „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius.

Mūšis vyravo ne tik aikštėje, bet ir tribūnose, mat į Kauną sugūžėjo keli šimtai „Ryto“ aistruolių.  Eurolygos rungtynėse Šaro išgirti sirgaliai savo balsų negailėjo ir LKL mače, tačiau kai tik jie aprimdavo, arenoje puikiai girdėjosi „Ryto“ sirgalių dainos.

Sostinės klubas pirmus du kėlinius niekuo nenusileido žalgiriečiams, o dviejų legionierių – Dominique Suttono ir D. J. Seeley dėka, laikė padorų skirtumą ir atsiliko tik 38:41. Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė dviženklį skirtumą.

Aistros per kraštus liejosi net ir tuomet, o viename epizode po apsistumdymo nesportines pražangas gavo D. Suttonas, D. J. Seeley ir Edgaras Ulanovas.

Truktelėję į priekį žalgiriečiai vadžių iš rankų nebepaleido ir ketvirtajame kėlinyje sutvarkę formalumus džiaugėsi pergale. Nors pergalė ir buvo iškovota, Š.Jasikevičius viskuo patenkintas nebuvo, jis žaidime vis tiek įžvelgė blogybių.

– Kokios detalės nulėmė rungtynių lūžį?

– Gynyba. Daugiau nieko pasakyti ir negaliu. Esu patenkintas pergale, o žaidimu toli gražu.

– Koks pagrindinis blogas dalykas buvo jūsų žaidime?

– Nepadarytos baudos. Dažnai galėjome padaryti baudas prieš metimą. Bendrai pažvelgus, tai negerai, kai išeini žaisti ir padarai tą pačią klaidą daug kartų, o tai neleistina. Svarbiausia pergalė

 – Kas yra A.Kavaliauskui ir A.White`ui?

– Nežinau. Informaciją gauname dviprasmišką. Ką galiu pasakyti dabar yra tarp patempimo ir įplyšimo. Antaną galima buvo naudoti, bet to nedarėme Aaronas geriau juda, bet vis tiek. Gal padarysime papildomus tyrimus ir bus aiškiau.

BNS nuotr.

– Kas lėmė tokį D. Suttono rezultatyvumą?

–Jis gali pataikyti, bet tai nėra jo stiprioji pusė. Rizikavome, o jis sužaidė fantastiškai. Tie praleisti taškai yra neatleistina.

– Jaunieji žaidėjai gavo pasireikšti, kokį įspūdį jie paliko?

– Gerai, kad Erikas Venskus išėjo į aikštelę, dar Rokas Jokubaitis įmetė du metimus. Kiekvieną dieną jie daro pažangą ir eiti jiems žaisti prieš tokią minią žmonių, tikrai nėra lengva. Toks mačas... Smagu, kad jie gauna progų išeiti į aikštelę. Esame patenkinti.

– Atrodo, kad Nate`as Woltersas gale rungtynių gavo traumą. Kaip reikalai su juo?

– Nenoriu lįsti į medikų reikalus. Panašu, kad pasuko čiurną, o kaip toliau bus, matysime.

– Trečiajame kėlinyje įvyko žaidėjų konfliktas ir pats ėjote raminti jų. Kaip atrodė iš šono viskas?

– Jeigu nuėjo papildomai teisėjai peržiūrėti, pamatė iš daugiau pusių, priėmė tokį sprendimą. Čia specifiniai dalykai, reikia tiesiog išlaikyti šaltą protą, o tai ir gavosi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi