Naujienų srautas

Sportas2018.12.07 12:14

Paskelbė detales, kodėl dužo Anglijos klubo savininko sraigtasparnis

15min.lt 2018.12.07 12:14

„Leicester City“ savininkas Vichai Srivaddhanaprabha ir keturi kiti žmonės žuvo sraigtasparniui kritus žemyn spalio mėnesį. Dabar atėjo pranešimas apie avarijos priežastį – ji yra techninė.

„Leicester City“ klubas sužaidė namie 1:1 su „West Ham Unietd“ spalio 26 dieną, o po rungtynių iškart įvyko tragiškas įvykis.

Maždaug valanda po mačo Lesterio klubo savininkas Tailando verslininkas Vichai Srivaddhanaprabha sėdo į sraigtasparnį, kuriame buvo dar keturi žmonės: pilotų pora ir du klubo šeimininko padėjėjai.

Sraigtasparnis pakilo iš stadiono, bet vos virš jo pakilęs ėmė suktis, praradęs kontrolę. Jis tėškėsi į žemę Lesterio stadiono automobilių aikštelėje. Visi penki žmonės žuvo.

Dabar oro nelaimes tirianti tarnyba išpublikavo incidento detales. Paaiškėjo, kad dingo sraigtasparnio pedalų jungtis su galiniu rotoriumi. Dėl to pilotai nebegalėjo valdyti sraigtasparnio.

Kelioms dienoms po avarijos Lesterio šeimininko sūnus Aiyawattas padėkojo visuomenei už paramą sunkią akimirką, o pats pažadėjo tęsti tėvo darbus ir toliau remti klubą. „Aš padarysiu viską, kas yra mano jėgoms, kad realizuočiau jo viziją ir svajones“, – rašė Aiyattas Srivaddhanaprabha.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi