Naujienų srautas

Sportas2018.12.03 19:22

LKL prezidentas R. Milašius: norime padaryti geriausią visų laikų renginį

LRT.lt 2018.12.03 19:22

Karaliaus Mindaugo taurės turnyras į Vilnių grįžta su tikslu tapti geriausiu metų sporto renginiu Lietuvoje, praneša Lietuvos krepšinio lyga.

Antradienį paaiškės paskutinė KMT ketvirtfinalio dalyvė, o trečiadienį per Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynių pertrauką bus ištraukti ketvirtfinalio burtai.

Aštuonios „Betsafe–LKL“ komandos žais dėl patekimo į finalo ketvertą, kuris vasario 16-17 d. vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje, bilietus jau dabar galima įsigyti Tiketa.lt.

„Renginį skiriame į dvi dalis: sportinė ir pramoginė. Mūsų siekiamybė – kad artėjantis renginys būtų visų laikų geriausias abiejose dalyse“, – tikslą iškėlė turnyrą organizuojančios Lietuvos krepšinio lygos prezidentas Remigijus Milašius.

KMT turnyras rengiamas ketvirtą kartą. Pirmi trys finalo ketvertai vyko trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Buvo svarstoma plėstis į kitus regionus, bet galiausiai nuspręsta sugrįžti į patikrintą erdvę – į Vilnių, kuriame surengtas pirmasis turnyras 2016-aisiais.

„Tai komercinis projektas klubams – jie kovoja dėl 100 tūkst. eurų prizinio fondo.

Mums iššūkis surinkti biudžetą, kad būtume įdomūs ir komandoms, ir žiūrovams, taigi pagal potencialą trys didžiausi miestai yra patraukliausi, – pripažino R. Milašius. – Galvojome apie Šiaulius, apie Panevėžį, bet pasirinkome Vilnių, nes čia didžiausia galimybė sukurti inovatyvius sprendimus, kuo šis turnyras ir išsiskiria.“

2016-aisiais pristatytas Karaliaus Mindaugo taurės turnyras taip sužavėjo publiką, kad buvo išrinktas geriausiu metų sporto renginiu šalyje.

Tą kartą visus nustebino inovacija, kai krepšininkai buvo pristatyti su vienuolių kostiumais.

„Kiekvienas miestas turėjo savo išskirtinumą, kažkokį elementą. Šiemet vėl pasiūlysime naujovių.

Domimės, kas vyksta geriausiuose sporto renginiuose, atsivežame idėjų iš užsienio organizacijų, – sakė turnyrą organizuojančios LKL prezidentas. – Žadame netradicinių sprendimų, kaip buvo kiekviename turnyre.

Tuo mes ir išsiskiriame – kasmet norime pateikti staigmenų.

BNS nuotr.

O šių metų turnyras sutaps su Lietuvos valstybės atkūrimo diena, todėl vasario 16-ąją pakviesime paimti draugą ar šeimos narį už rankos ir kartu paminėti šventę ypatingoje aplinkoje.“

Karaliaus Mindaugo taurės turnyras – atkrintamosios varžybos nuo pirmo etapo, tad čia netrūksta netikėtumų.

2017-aisiais nustebino Utenos „Juventus“, ketvirtfinalyje įveikęs tuometį Vilniaus „Lietuvos rytą“, 2018-ųjų ketvirtfinalyje Alytaus „Dzūkija“ netikėtai eliminavo Klaipėdos „Neptūną“.

„Turnyras įgijo didelį populiarumą ir klubams jis tapo ypatingu, mažesnėms komandoms atsirado galimybė įkąsti didiesiems, – sakė R. Milašius. – Nusprendėme išplėsti turnyrą ir įtraukti NKL komandas, nes matome vis didėjantį komandų norą dalyvauti šiame turnyre. Žvelgdami į reitingus matome susidomėjimą ir iš žiūrovų, tad poreikis plėtrai yra.“

Šį sezoną KMT turnyras – kaip niekada didelis. Jame pirmą kartą dalyvavo keturios NKL komandos, turėjusios galimybę savo aikštėse priimti „Betsafe–LKL“ krepšininkus, ir visi 10 LKL klubų.

Tačiau finalinis akordas bus tradicinis: keturios stipriausios komandos susirinks viename mieste ir sukurs krepšinio šventę, kuri pretenduos į geriausio metų sporto renginio titulą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi