Naujienų srautas

Sportas2018.12.03 17:37

Vilniečių laukia šventinė dovana: pagaliau bus atidarytas Fabijoniškių baseinas

LRT.lt 2018.12.03 17:37

Fabijoniškių baseinas pagaliau atvers duris – atidarymo ceremonija įvyks šių metų gruodžio 31 dieną, o lankyti baseiną bus galima iš karto po Naujųjų. Baseino S. Neries gatvėje, kurį žadėta atverti dar kovo pabaigoje, statybos kainavo 3,1 mln. eurų.

25 metrų ilgio 8 takelių plaukimo baseine veiks pirčių zona, treniruoklių, sporto salės, bus 100 vietų žiūrovų tribūna, persirengimo erdvės 140 lankytojų, šalia baseino įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės, teigiama Vilniaus savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Naujo baseino statybų Vilnius nematė jau tris dešimtmečius. Šio baseino labai laukia profesionalūs sportininkai, kurie pagaliau galės treniruotis ir ruoštis svarbioms varžyboms Vilniuje, o sostinės antrokai pagal specialią programą čia mokysis plaukti per kūno kultūros pamokas.

Planuojama, kad pastačius ir antrą naują baseiną ir įtraukus privačius sporto klubų baseinus, visi  6,5 tūkst. Vilniaus antrokų galės mokytis plaukti.

Vilniaus m. sav. nuotr.

Baseinu rūpinsis sostinės savivaldybės įstaiga „Sveikas miestas“. Naujojo baseino operatorius visą sutarties laikotarpį – 20 metų – turės rūpintis ne tik statinio priežiūra, bet ir sportininkų treniruočių sąlygomis, sostinės antrokų mokymosi plaukti programa ir užtikrins kokybiškas paslaugas miesto gyventojams.

S. Nėries gatvėje iškilusio baseino statybos savivaldybei kainavo 3,1 mln. eurų. Baseiną statė bendrovė „Irdaiva“ kartu su bendrove „Statybos kodas“.

Sostinėje taip pat laukiama, kad bus atidarytas Lazdynų baseinas. Rudenį kalbėta, kad jo atidarymas nukeltas į 2019-ųjų vasarą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi