Naujienų srautas

Sportas2018.12.02 10:21

Du nokdaunai, bet T. Fury ir D. Wilderio superkova baigėsi netikėtai – lygiosios

15min.lt 2018.12.02 10:21

Jis dusyk buvo pasiųstas į nokdauną ant grindų. Nepaisant to, Tysonas Fury atrodė geriau bokso dvikovoje ir atrodė, kad nugalės Deontay Wilderį. Tačiau WBC sunkiasvorių mačas dėl pasaulio čempiono titulo baigėsi lygiosiomis. „Pasaulis žino tiesą – aš laimėjau mačą“, – pareiškė T. Fury.

T. Fury buvo arti nuostabiausio sugrįžimo į bokso ringą.

30-metis britas iškentė gilią depresiją nuo tada, kai 2015 metais įveikė Volodymyrą Klyčko. Po ilgos trejų metų pertraukos jis atrodė labai gerai prieš čempiono diržą gynusį amerikietį D. Wilderį.

T. Fury šokdino savo varžovą ringe, dominavo didžiąją mačo dalį ir buvo arti to, kad atimtų čempiono diržą iš trejais metais vyresnio varžovo.

Tačiau pabaigoje T. Fury dusyk buvo parblokštas ant grindų.

Abu sykius jis sugebėjo pakilti ir tęsti kovą, kuri baigėsi retu rezultatu.

Po dvylikos raundų viską lėmė teisėjų balsai.

Vienas suskaičiavo rezultatą 115:111 D. Wilderio naudai, kitas – 114:110 – T. Fury naudai, o trečias fiksavo lygiąsias – 113:113. Taip superkova ir baigėsi lygiosiomis, nors abu boksininkai save laikė nugalėtojais.

„Aš pasiunčiau į du nokdaunus, taigi aš laimėjau mačą. Mes abu kovotojai, bet galiausiai aš esu dvikovos laimėtojas“, – skelbė D. Wilderis, kuriam lygiosios buvo irgi palankios – amerikietis išsaugojo titulą.

„Pirmiausia, noriu padėkoti mano gelbėtojui, Jėzui Kristui. Aš buvau nokdaune dukart, bet vis tiek jaučiausi laimėjęs mačą“, – sakė T. Fury.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi