Naujienų srautas

Sportas2018.11.30 19:15

Apsilankė lengvosios atletikos manieže Vilniuje: uždaryti būtų lengviausias kelias

LRT RADIJAS, LRT.lt 2018.11.30 19:15

Po to, kai praėjusią savaitę vieninteliame Vilniuje esančiame lengvosios atletikos manieže 6 kg svorio rutulys pataikė merginai į galvą, buvo susirūpinta šio statinio būkle ir saugumu. Tačiau atsakingi asmenys bado pirštais ne tik į kiaurą sektoriaus tinklą, bet į kur kas daugiau probleminių vietų.

Olimpinio sporto centro sporto paslaugų centro vedėjas Egidijus Zvilna teigia, kad rutulio metimo sektoriuje treniruojasi ir disko metikai, kurie dėl fizinio tobulėjimo mėto ir itin sunkius svarmenis. Tad nereikėtų stebėtis, kad daug visko matęs apsauginis tinklas neatlaiko.

„Jis (rutulio stūmimo sektorius – LRT.lt) padarytas ne iš gero gyvenimo. Turi būti manieže, bet jis yra nesaugus, nes maniežas pastatytas prieš 42 metus. Jis neatitinka šių dienų tarptautinės lengvosios atletikos reikalavimų, bet kadangi jis Vilniuje yra vienintelis, mes kitos išeities neturime“, – apie sektorių ir patį maniežą, kuris paskutinį kartą remontą matė dar 2003 metais, kalba E. Zvilna.

Tuomet buvo pakeisti langai ir šildymo sistema, tačiau ir šie atnaujinimai jau vėl prašosi remonto. Anot E. Zvilnos, sektorių ateityje ketinama apjuosti metalinėmis plokštėmis, kurios apsaugotų bėgikus. O dar vėliau – galutinai iškelti šį sektorių.

„Kad ir bedarysi, čia bus nesaugu“, – konstatuoja pašnekovas.

BNS nuotr.

Pavasarį ketinama pakeisti apšvietimo ir šildymo sistemas, dangą, tad didžiulė kasdien į maniežą suplūstanti žmonių masė turės bent kiek geresnes sąlygas sportuoti.

„Mes kalbame apie pasekmes, bet reikia žiūrėti apie priežastis. (...) Uždaryti būtų lengviausias kelias, bet tada nukentėtų daug žmonių. Kitos tokios patalpos Vilniuje nėra“, – teigia specialistas.

Visas pokalbis:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi