Naujienų srautas

Sportas2018.11.30 14:39

LFF apdovanojimų šventė – be žiniasklaidos ir su smurto poskoniu

LRT.lt 2018.11.30 14:39

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pranešimu spaudai informuoja apie Kėdainių arenoje įvykusį incidentą po 2018 m. LFF apdovanojimų šventės oficialios dalies. Taip pat pripažįsta, kad žurnalistų nepakvietimas į renginį buvo klaida.

Incidento metu įvyko konfliktas tarp dviejų bendruomenės šventės dalyvių – Kėdainių ir Gargždų atstovų, kuriame buvo panaudotas smurtas.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) smerkia šį niekingą ir niekaip nepateisinamą elgesį.

„Norime pabrėžti, kad toks chuliganiškas elgesys yra visiškai netoleruotinas bendruomeniškumą skatinančiame renginyje. Pasitikime policijos pareigūnais dėl tolimesnio įvykio tyrimo ir, kaip renginio organizatoriai, suteiksime visą įmanomą informaciją. Savo ruožtu, artimiausiu metu priimsime atitinkamus sprendimus dėl šių asmenų dalyvavimo futbolo renginiuose“, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Taip pat pasisakoma ir dėl to, jog į šį uždarą renginį nebuvo pakviesti žurnalistai.

LFF, kaip teigama pranešime, pripažįsta, jog formali informacija apie renginį žiniasklaidos atstovams galėjo būti pateikta iš anksto.

Sprendimas rengti uždarą renginį, anot LFF, buvo priimtas dėl kelių priežasčių – šešias valandas trūkę apdovanojimai buvo išskirtinai skirti pagerbti šiais metais trofėjus iškovojusius įvairių varžybų dalyvius (nuo vaikų iki veteranų), taip pat įvertinti masinio futbolo atstovus. Taip pat, šiuose apdovanojimuose buvo vos kelios nominacijos, kuriose buvo įvertinti atskiri futbolininkai ar futbolo bendruomenės atstovai (šiuo atveju, masinio futbolo prizų laimėtojai).

Vasario mėnesį planuojamas antrasis renginys, kuriame bus apdovanoti geriausi 2018 metų futbolininkai, o tuo pačiu bus pakelta 2019 metų sezono uždanga. Gruodžio mėnesį startuos balsavimas atitinkamose nominacijų kategorijose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi