Naujienų srautas

Sportas2018.11.30 12:03

„Copa Libertadores“ finalo atsakomasis mačas perkeltas į Europą

DELFI.lt 2018.11.30 12:03

Prestižiškiausio Pietų Amerikos klubinio futbolo turnyro „Copa Libertadores“ finalo atsakomosios rungtynės perkeltos beveik 10 tūkst. kilometrų nuo ten, kur jos turėjo įvykti praėjusį šeštadienį.

Oficialiai paskelbta, jog Buenos Airių „River Plate“ ir Buenos Airių „Boca Juniors“ ginklus gruodžio 9-ąją surems „Santiago Bernabeu“ stadione Ispanijoje, kur savo namų rungtynes žaidžia Madrido „Real“ ekipa.

Pirmoji dvikova tarp klubų „Boca Juniors“ stadione Argentinoje baigėsi lygiosiomis 2:2.

Antrosios finalo rungtynės turėjo vykti „Estadio Monumental“ stadione, tačiau „River Plate“ dėl fanų išpuolių neteko galimybės žaisti savo namų aikštėje.

Šeštadienį pakeliui į stadioną „Boca Juniors“ ekipos autobusas su žaidėjais buvo atakuotas akmenimis. Policija fanams nuraminti pasitelkė ašarines dujas.

Daugelis „Boca Juniors“ futbolininkų buvo sužeisti, saugui Pablo Perezui sužeista akis. Sekmadienį dar kartą suplanuotas mačas taip pat buvo atšauktas.

Finalą taip pat buvo svarstoma perkelti į Italija arba Katarą, o sprendimas priimtas Pietų Amerikos futbolo federacijai pasitarus su tarptautine futbolo federacija FIFA.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi