Sportas

2018.11.29 12:48

„Brose Bamberg“ klube pakvipo bankrotu – darbo gali netekti A. Kulboka ir G. Rutkauskas

lrytas.lt2018.11.29 12:48

Vienas pastarojo dešimtmečio Vokietijos krepšinio flagmanų Bambergo „Brose Bamberg“ – ant bankroto ribos. Dar neseniai Eurolygoje kovojęs vokiečių klubas susiduria su didelėmis finansinėmis problemomis ir tikina, kad atleido organizacijos prezidentą Rolfą Beyerį. Oficialiai pranešta, kad tai atsitiko todėl, jog klubas susiduria su „finansiniu nestabilumu“.

Prezidento ketverių metų kontraktas su klubu būtų pasibaigęs šių metų gruodžio 31 dieną, tačiau likus mėnesiui buvo nuspręsta imtis rimtų permainų ir R. Beyerį atleisti. Tiesa, kalbama, kad prezidentas, matydamas tragišką ekipos padėtį, pats pasiūlė jį atleisti. Vadovo pareigas sausį perims Arne Dirksas, o dabar jas laikinai užims komercijos direktorius Niklas Beyesas.

Klubas taip pat pranešė, kad nuo bankroto jį išgelbėti galėtų tik pagrindinio rėmėjo „Brose Group“ ir šio vadovo Michaelo Stoscheko pastovi piniginė parama. Tiesa, dar nėra žinių, kad ekipos krepšininkai nebūtų gavę algų ir būtų pradėję streikuoti.

Bambergo ekipa žaidžia FIBA Čempionų lygos toje pačioje C grupėje kaip ir Panevėžio „Lietkabelis“ ir yra iškovojusi 4 pergales bei patyrusi 3 pralaimėjimus. Vokiečiai su FIBA turnyru turi ilgalaikę sutartį.

Vokietijos pirmenybėse su šešiomis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais „Brose Bamberg“ dalijasi trečiąją vietą.

„Brose Bamberg“ atstovauja ir dvidešimtmetis Lietuvos talentas Arnoldas Kulboka, o sporto direktoriumi dirba Ginas Rutkauskas. Be to, treneriu klube dirba latvis Ainaras Bagatskis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.