Naujienų srautas

Sportas2018.11.26 20:58

M. Vasiliauskas jaunių turnyre Izraelyje iškopė į aštuntfinalį

ELTA 2018.11.26 20:58

Izraelyje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) III kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Ramat Hasharon Open in Memory of Jack Baron“ vaikinų vienetų varžybų pirmajame rate pirmadienį 16-metis lietuvis Matas Vasiliauskas (546-oji pasaulio jaunių raketė) 6:2, 7:5 nugalėjo bendraamžį Izraelio atstovą Tomą Saportą (1140).

Šis laimėjimas mūsiškiui buvo aštuntas per dešimt mačų per pastarąsias tris savaites.

Antrajame rate, aštuntfinalyje, Balžeko teniso akademijos auklėtinis M. Vasiliauskas susitiks su 17-mečiu vokiečiu Jeremy Schifrisu (530).

M. Vasiliauskas į pagrindinį turnyrą pateko įveikęs atrankos barjerą. Atrankoje lietuvis nugalėjo du Izraelio tenisininkus ir Švedijos atstovą.

„Pirmajame kvalifikacijos etape neprastai sekėsi su padavimais. Antrajame etape, objektyviai vertinant, varžovas buvo silpnesnis, o trečiajame - labai rimtas priešininkas. Prieš jį pirmajame sete negalėjau nieko padaryti, tačiau labai gerai, kad antrajame sete sugebėjau grįžti į žaidimą. Nors mačas buvo įtemptas, tačiau nuo antrojo seto vidurio priekyje jau buvau aš“, - apie įveiktus atrankos etapus pasakojo M. Vasiliauskas.

Šiuo turnyru M. Vasiliauskas užbaigs 2018 metų sezoną. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi