Naujienų srautas

Sportas2018.11.23 14:39

Europos pilno kontakto čempionatą lietuviai pradėjo iškovodami visų spalvų medalius

LRT.lt 2018.11.23 14:39

Vengrijos sostinėje Budapešte penktadienį prasidėjo 2018 metų Europos pilno kontakto suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos bei jaunučių (iki 16 metų) ir jaunimo (iki 21 metų) čempionatas, rašoma pranešime spaudai.

Pirmieji medalių laimėtojus išsiaiškino katos rungties dalyviai.

Geriausiai sekėsi Ramintai Makackaitei, kuri tapo jaunimo amžiaus grupės čempione. Marijampolės „Tornado“ klubo (treneris – Valius Rudys) auklėtinė pakeliui į finalą įrodė savo pranašumą prieš vengrę Anitą Bado, ispanę Maider Perez ir lenkę Anną Bielską, o lemiamoje dvikovoje nugalėjo kitą Lietuvos sportininkę – Ievą Graikšaitę iš Klaipėdos „Okinavos“ (trenerė – Diana Mačiūtė).

A. Makackaitė, A. Barzdžiaus nuotr.

Vicečempionė pirmuosiuose etapuose pranoko ispanę Lidią Soriano, vengrę Panni Balazs ir bulgarę Denitsą Gerogievą.

Bronza lietuviams atiteko eksperimentinėje komandinės katos rungtyje. Čia D. Mačiūtė kovojo su savo auklėtiniais I. Graikšaite ir Edvinas Kolmogorovu – ketvirtfinalyje nugalėjo vengrus, bet pusfinalyje nusileido vėliau čempionais tapusiems lenkams.

A. Barzdžiaus nuotr.

Tarp kitų lietuvių katos rungtyje geriausiai sekėsi Neilai Danilevičiūtei, kuri 16-mečių merginų varžybose įveikė 2 varžoves, bet turėjo pripažinti konkurentės pranašumą ketvirtfinalyje.

Penktadienį Budapešte taip pat paaiškės visi jaunių ir jaunimo čempionatų kumitė rungties prizininkai, o šeštadienį į kovą stos suaugusieji.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi