Naujienų srautas

Sportas2018.11.22 00:43

Po nesėkmės Maskvoje Š. Jasikevičius kalbėjo apie bažnyčią ir mokė žaidėjus skirti kairę nuo dešinės

DELFI.lt 2018.11.22 00:43

Šarūnas Jasikevičius po Kauno „Žalgirio“ pralaimėjimo Maskvos CSKA krepšininkams apmaudžiai purtė galvą – varžovams padovanota dar viena pergalė.   

97:99 – tokiu rezultatu po pratęsimo Maskvoje krito Kauno krepšininkai, priekyje buvę didžiąją rungtynių dalį. Suklupdami Rusijos sostinėje žalgiriečiai nutraukė savo pačių sukurtą keistą šio sezono taisyklę – iki šiol visas trejas rungtynes išvykoje Š. Jasikevičiaus auklėtiniai buvo laimėję (visas keturias namie – pralaimėję), tačiau dabar šio neįprasto dėsningumo nebeliko.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 min. ketvirtame kėlinyje žalgiriečiai prieš varžovus buvo įgiję net 9 taškų persvarą (80:71), tačiau tuomet prabilo vienas iš CSKA lyderių Sergio Rodriguezas.

Per paskutines pusantros minutės ispanas surinko 8 taškus (du taiklūs tritaškiai) ir sugebėjo ištempti CSKA į pratęsimą, kuriame maskviečiai vargais negalais įrodė savo pranašumą.

Tiesa, tiek ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tiek per pratęsimą „Žalgirio“ ekipai priklausė paskutinio metimo teisė, tačiau abu sykius Nate`as Woltersas savomis progomis nepasinaudojo.

Š. Jasikevičius po rungtynių purtė galvą ir ironiškai juokavo, kad jo auklėtiniai iki šiol nėra išmokę atskirti kairės ir dešinės rankos.

„Kaip ir ankstesnėse Eurolygos rungtynėse – vėl atidavėme pergalę. Nežinau, ar jie nusipelnė laimėti, ar mes nusipelnėme pralaimėti, bet viskas baigėsi tuo, kad iš savo pusės nepadarėme darbo. Turbūt visa Lietuva žino, kad CSKA žaidėjai geriau veržiasi į dešinę pusę. O mes juos į dešinę pusę praleidome 20-30 kartų. Tai yra absurdiški skaičiai. Jeigu mes keičiamės ginamaisiais rungtynių gale ir keičiamės penketukais, kad būtų logiškesni, tada praleidžiame tritaškiais“, – kalbėjo Šaras.

„Taigi, mūsų fronte nieko naujo, toliau dalijame pergales. Nors yra ir daug pozityvo, turbūt pats pozityviausias dalykas tas, kad turėdami tiek daug naujų žaidėjų mes absoliučiai kontroliavome rungtynių eigą žaisdami išvykoje prieš geriausią Eurolygos komandą. Gaila, bet to nepakako.

Geriausias pozityvas būna, kai paimi tą tašką. Bet likome be jo“, – nusivylimo neslėpė žalgiriečių strategas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi