Naujienų srautas

Sportas2018.11.20 10:38

„Žalgiris“ mūšiuose su Rusijos grandais versis be kapitono

Kauno „Žalgirio“ laukia savaitė su dviem rusiškais barjerais. Antradienio rytą žalgiriečiai išvyko į Maskvą, kur kausis su šį sezoną Eurolygoje dar nesuklupusia CSKA ekipa. Penktadienį namuose laukia dvikova su Maskvos srities „Chimki“. Abejose šiose rungtynėse kauniečiai versis be savo kapitono Pauliaus Jankūno.

„Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius apie būsimus varžovus nedaugžodžiauja. 

„Tai elitinė komanda, kuri kiekvienais metais pretenduoja į čempionų vardus. Aišku, bus labai sunku, tačiau reikia eiti ir kovoti, įvykdyti savo žaidybinį planą ir kuo ilgiau išlikti rungtynėse“, – prieš išvyką į Maskvą teigė Š. Jasikevičius. 

Prieš naująjį sezoną CSKA papildė Danielis Hackettas ir Alecas Petersas.

„Petersas dar labiau praplečia žaidimą. Bet kokiu atveju, ketvirtos pozicijos žaidėjai yra daugiau mažiau to pačio stiliaus žaidėjai. Hackettas yra antras įžaidėjas, kuris kažkiek skirtingas nuo S. Rodriguezo – kartais bando užcentruoti, yra fiziškai stipresnis, nei S. Rodriguezas. Tai skirtingo stiliaus įžaidėjai“, – teigė Š. Jasikevičius.

Dar vienas CSKA bruožas – palyginus neaukšti centrai. 

„Jie laikosi ant gynėjų – ko gero, CSKA gynybos linija kartu su Madrido „Real“ yra geriausia Europoje. Ta aukštaūgių linija padaryta taip, kad daugiau mažiau išplėstų žaidimą, kad nemaišytų gynėjams. Tai skirtingos trenerių vizijos ir tiek“, – kalbėjo Šaras.

Šį sezoną iš CSKA į „Žalgirį“ sugrįžo Leo Westermannas, tačiau patarimų iš auklėtinio Šaras nesitiki. 

„Nėra ką daug tartis – taktikos, derinių pavadinimai liko tie patys. Žaidžia praktiškai identišką krepšinį, kaip ir pernai“, – teigė Š. Jasikevičius. Treneris pasakoja, kad kiek pagerėjo Nate'o Wolterso būklė, tačiau Į Maskvą su komandos draugais neišvyko P. Jankūnas. „Nate'o situacija kažkiek pagerėjo, dar jaučia kirkšnis. 

P. Jankūnas iškrito dviem savaitėm – jo neturėsime. Tokios žinios“ – baigė pokalbį Š. Jasikevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi