Naujienų srautas

Sportas2018.11.18 17:23

Per lenktynes Makao „Formulės 3“ paauglei vairuotoja patyrė stuburo įskilimą

BNS 2018.11.18 17:23

„Formulės 3“ Makao didžiojo prizo lenktynėse viena 17-metė vairuotoja sekmadienį patyrė stuburo slankstelio skilimą per baisią avariją, kurios metu jos mašina išskriejo iš trasos.

Olandų komandos „Van Amersfoort Racing“ lenktynininkės Sophia Floersch mašina posūkyje susidūrė su kitu automobiliu, pakilo į orą ir nuskriejo į lenktynių pareigūnų ir fotografų zoną. Mergina liko sąmoninga, jos būklė – stabili.

Į ligoninę taip pat buvo išvežtas japonų vairuotojas Sho Tsuboi, du fotografai ir vienas lenktynių pareigūnas.

„Pakeliui į ligoninę visi buvo sąmoningi ir dabar yra gydomi. Naujesnė informacija bus pateikta, kai tik tai bus įmanoma“, – sakė Makao „Grand Prix“ organizacinis komitetas. Jo pranešimą citavo daugelis žiniasklaidos priemonių, įskaitant laikraštį „South China Morning Post“.

Dramatiškame vaizdo įraše matyti, kaip minia iš siaubo nustėro, kai S. Floersch automobilis išlėkė į orą ir rėžėsi į apsauginius tinklus per lenktynes trasoje „Guia Circuit“, ties vadinamuoju Lisabonos posūkiu.

Vokietės paauglės vairuojamas automobilis, važiavęs 16-as, tapo nevaldomas po susidūrimo su kita mašina trasos tiesiojoje, atšoko nuo krašto ir atsimušė nuo Sh. Tsuboi automobilio.

„Van Amersfoort Racing“ per tviterį citavo medikus, pranešusius, kad S. Floersch buvo paguldyta į Makao ligoninės intensyviosios terapijos skyrių dėl stuburo skilimo, bet vairuotojos būklė buvo stabili.

Lenktynių pareigūnui buvo sulaužytas žandikaulis, o dar vienas nukentėjusysis skundėsi pilvo skausmais dėl stipraus kepenų sumušimo, sakoma Makao „Grand Prix“ medikų pranešime, gautame naujienų agentūros AFP.

„Tikiuosi, po šios avarijos visų būklė gera, linkiu jiems kuo greičiau pasveikti“, – „South China Morning Post“ citavo Europos čempioną Micką Schumacherį (Miką Šumacherį), kurio tėvas, „Formulės 1“ legenda Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris), patyrė sunkią traumą slidinėdamas.

Lenktynes garsiąja Makao gatvių trasa laimėjo 19-metis britas Danas Ticktumas iš „Red Bull“ jaunių komandos. Šioje trasoje kadaise yra lenktyniavę F1 grandai, tokia kaip Michaelis Schumacheris ir Ayrtonas Senna.

Šioje trasoje yra žuvę mažiausiai trys žmonės.

Britų motociklininkas Danielis Hegarty pernai užsimušė atsitrenkęs į atitvarą vadinamajame Žvejo posūkyje.

Makao didžiojo prizo lenktynes 2012 metais aptemdė dvi žūtys: portugalų motociklininkas Luisas Carreira ir Honkogo lenktynininkas Phillipas Yau užsimušė dvi dienos vienas po kito.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi