Naujienų srautas

Sportas2018.11.17 23:44

Bušido turnyre Vilniuje – S. Maslobojevo pergalė, lietuvių dominavimas ir turko akibrokštas

ELTA 2018.11.17 23:44

Šeštadienį Vilniuje vykusiame tradiciniame bušido turnyre „Hero`s & KOK World Series“ Lietuvos kovotojai dominavo prieš svečius iš užsienio, o pagrindinėje kovoje pergalę šventė vienas pajėgiausių šalies sportininkų Sergejus Maslobojevas.

S. Maslobojevas svorio kategorijos iki 93 kg kovoje pagal KOK taisykles nugalėjo brazilą Rafaelį de Souzą Xavierą. Kova prasidėjo atsargiai, bet vėliau kiek aktyvesnis buvo Lietuvos atstovas. Visgi per tris raundus lietuviui nepavyko nokautuoti varžovo ir jam teko laukti teisėjų verdikto. Teisėjai pergalę skyrė S. Maslobojevui.

S. Maslobojevas šiame turnyre turėjo kautis su 21-erių metų turku Fatihu Karakusu, tačiau pastarasis prieš porą dienų patyrė traumą ir organizatoriai surado naują varžovą.

Po traumos į ringą sugrįžęs Henrikas Vikšraitis (iki 71 kg, KOK taisyklės) trečiajame raunde tiksliu smūgiu kova nokautavo graiką Andreasą Mavropoulousą.

Skandalu pasibaigė kova tarp lietuvio Vitoldo Jagėlos (MMA Bushido, iki 75 kg) ir turko Bayramo Yalcino. Turkijos kovotojas dominavo pirmajame raunde ir parteryje atakavo lietuvį. Galiausiai teisėjas nusprendė, kad kova pernelyg pasyvi ir sportininkus išskyrė. Tokiu sprendimu nepatenkintas turkas atsisakė tęsti kovą ir pergalė buvo įskaityta V. Jagėlai.

Savo varžovo įveikti nepavyko Arvydui Gervei (KOK, iki 71 kg. Mūsiškis pirmajame raunde pasiuntė į nokdauną turką Erkaną Varolą, tačiau pastarasis atsigavo ir vėliau lygiai kovėsi su lietuviu. Teisėjai po visų trijų raundų skyrė lygiąsias.

Gražią pergalę pasiekė Igoris Osininas. Jis jau pirmajame raunde nokautavo lenką Sebastianą Samilą.

Jau tradiciškai ilgai ringe neužsibuvo sunkiasvoris Tomas Pakutinskas. Svorio kategorijos per 93 kg kovoje pagal „MMA Bushido“ taisykles lietuvis nugalėjo 142 kg sveriantį ukrainietį Igorį Kururiziaką. Teisėjas kovą nutraukė po pirmos kovos minutės, kuomet Ukrainos kovotojas parteryje neberodė jokių kovos veiksmų, o tik saugojo savo veidą.

Perspektyvus Lietuvos kovotojas Mindaugas Narauskas svorio kategorijos iki 71 kg kovoje pagal KOK taisykles teisėjų sprendimu nugalėjo lenką Tomaszą Zamyslowskį.

Vienintelėje vakaro muaitai kovoje lietuvis Sigitas Gaižauskas antrajame raunde nokautavo baltarusį Aleksejų Vavreniuką.

Svorio kategorijos iki 71 kg kovose Deividas Michnevičius teisėjų sprendimu įveikė Kipro atstovą Levanį Revazišvilį, o Janas Nausas taip pat po teisėjų verdikto įrodė pranašumą prieš slovaką Vladimirą Konsky.

Lietuvos kovotojų akistatoje (iki 75 kg) Raimondas Avlasevičius jau 62-ąją sek. nokautavo Mantą Stankį.

Atidarymo kovose pagal KOK taisykles Laurynas Sriubiškis teisėjų sprendimu nugalėjo Gustą Dimšą, o Mantas Pultaražinskas pranoko lenką Damianą Majszaką.

Viena planuota kova Vilniuje neįvyko. Antrą kartą profesionaliame ringe turėjęs kovoti boksininkas Evaldas Petrauskas patyrė traumą ir negalėjo kautis su Vokietijos atstovu Dustinu Ammannu.

E. Petrauskas likus porai dienų iki kovos susižeidę kairę ranką. Kovo mėnesį jis turėtų sugrįžti kitame KOK turnyre Vilniuje.

„Labai stengiausi, labai ruošiausi, bet taip jau nutiko. Ateityje parodysiu, kas yra Lietuvos boksas. Tikiuosi, kad leisite man pasitaisyti“, – sakė E. Petrauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi