Naujienų srautas

Sportas2018.11.16 16:10

KOK turnyro išvakarės: netikėtumai S. Maslobojevui ir 142 kilogramus sveriantis milžinas iš Ukrainos

LRT.lt 2018.11.16 16:10

Penktadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko turnyro „Hero‘s  & KOK World series 2018 in Vilnius“, kuris vyks šeštadienį, pristatymo spaudos konferencija bei kovotojų svėrimai.    

Renginyje dalyvavo visi turnyre dalyvausiantys kovotojai iš Lietuvos, tarp jų ir didžiausios šalies kovinio sporto žvaigždės: Sergejus Maslobojevas, Igor Osinin, Henrikas Vikšraitis, Tomas Pakutinskas, Jan Naus, Mindaugas Narauskas, Sigitas Gaižauskas.

„Esu visada pasiruošęs, jei nėra traumų, galiu kovoti kasdien“, – sakė ceremonijos metu su Baltarusijos kovotoju Aleksejumi Vavreniuku ringe susitiksiantis klubo „Titanas“ auklėtinis S. Gaižauskas.

Ryžtingai buvo nusiteikęs ir „Sparta Fight Gym“ kovotojas J. Naus. „Nusiteikęs esu gerai, buvo puikus pasiruošimas, šeštadienį pademonstruosiu gerą kovą“.

J. Naus ringe susitiks su slovaku Vladimiru Konskiu.

142 kilogramus sveriantis ukrainietis Igoris Kukuriziakas atrodė visiškai ramiai, ypač, kai sužinojo, kad jo varžovas T. Pakutinskas sveria „tik“ 110 kilogramų. „Seniai nesu kovojęs pagal MMA taisykles, bet manau bus smagu“, – teigė ukrainietis.

Pats T. Pakutinskas tiesiog truktelėjo pečiais: „Pas mus treniruotėse užtenka sunkiasvorių, yra tekę treniruotis ir su olimpiečiu Mindaugu Mizgaičiu. Yra vaikinų sveriančių ir 150 kilogramų. Tai man nėra naujiena, todėl manau žiūrovai pamatys gražią kovą“, – kalbėjo T. Pakutinskas.

Klubo „Titanas“ auklėtinis M. Narauskas teigė esantis visai gerai pasiruošęs turnyrui. „Man visiškai nesvarbu, iš kur atvažiavo mano varžovas. Žinau, kad jie visi yra stiprūs, bet mes vis vien esame stipriausi“, – sakė prieš lenką Tomašą Zamyslowskį kovosiantis kaunietis.

„Spartietis“ H. Vikšraitis papasakojo apie savo platininę plokštelę skruostikaulyje su visais „pribambasais“. „Bet jaučiuosi gerai, esu nusiteikęs kovai. Treniruotėse mano skruostą jau patikrino rimti vyrai, – sakė H. Vikšraitis.

Netrukus turnyro organizatorius Donatas Simanaitis paskelbė apie netikėtus pakeitimus programoje. Su Turkijos kovos menų žvaigžde Fatihu Mehmet Karakus turėjęs susitikti S. Maslobojevas susikaus su brazilu Rafaeliu de Souza Xavier.

„Suglumau sužinojęs apie priešininko keitimą, bet gerai, kad pasiruošimo laikotarpiu nebuvau per daug apsikrovęs informacija apie būsimą varžovą, todėl prisitaikysiu. Svarbiausia, kad pats jaučiuosi gerai“, – teigė S. Maslobojevas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi