Naujienų srautas

Sportas2018.11.16 07:41

Po 10 rungtynių kartu „Rockets“ atsisveikino su C. Anthony

15min.lt 2018.11.16 07:41

10 kartų NBA „All Stars“ rungtynėse žaidęs Carmelo Anthony palieka „Houston Rockets“ klubą, sužaidęs ten tik 10 mačų.

„Po daug diskusijų „Rockets“ nusprendė skirtis su Carmelo Anthony. Dabar dirbame, kad pabaigtume formalumus, – sakė „Rockets“ vadovas Darylas Morey. – Carmelo nusiteikimas buvo ypatingas per laiką, praleistą „Rockets“, ir jis priėmė visus vaidmenis, kuriuos jam skyrė treneris Mike`as D`Antoni. Tačiau jo prisijungimas prie „Rockets“, kurio jis pats norėjo, nepavyko. Mes pagalvojome, kad geriau judėti kita kryptimi, kitaip būtų nesąžininga jo atžvilgiu.“

ESPN rašo, kad „Rockets“ neskubės atleisti C. Anthony iškart, ir palauks, kol jo atstovai suras rinkoje jam kitą komandą. Tai turėtų įvykti per artimiausias dienas.

Per savo karjerą NBA Denveryje, Niujorke ir Oklahomos Sityje žaidęs bei 2013 metais rezultatyviausiu lygos žaidėju tapęs C. Anthony praėjusią vasarą paliko „Oklahoma City Thunder“ vos po metų ten, o tada sudarė 2,4 mln. dolerių vertės sutartį su „Rockets“, tikėdamasis čempioniškos kelionės.

„Aš dėkingas jam už profesionalumą. Jis viską bandė, tačiau tai nesuveikė. Jis stengėsi ir darė viską, ką galėjo, – sakė treneris Mike`as D`Antoni. - Jis čia buvo nuostabus, ir bandė viską. Mums tiesiog nepavyko.“

Žaisdamas po beveik 30 minučių C. Anthony rinko po 13,4 taško ir atkovojo po 5,4 kamuolio. Jo metimų taiklumas buvo 43 proc.

Dar svarbiau buvo, kad komandos rezultatai su C. Anthony ženkliai suprastėjo. Praėjusį sezoną „Rockets“ pagerino klubo rekordą, iškovojęs 65 pergales, ir užėmė pirmąją vietą tarp visų NBA komandų reguliariajame čempionate.

Šį sezoną Hiustono komanda rikiuojasi tik dvylika, laimėjusi 7 pergales ir patyrusi 7 pralaimėjimus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi