2018.11.11 23:55

„Juventus“ pergalė Milane: dar vienas C. Ronaldo įvartis ir apgailėtinas G. Higuainas

15min.lt2018.11.11 23:55

Turino „Juventus“ vienuoliktą pergalę „Serie A“ lygoje nukalė Milane – 2:0 įveikta „AC Milan“ ekipa.

Mario Mandžukičius atidarė įvarčių sąskaitą, pasižymėdamas 8-ą minutę, o Cristiano Ronaldo 81-ą minutę persvarą padidino.

Netrukus po to arbitras Paolo Mazzoleni raudoną kortelę parodė „AC Milan“ atakų lyderiui Gonzalo Higuainui. Prieš savo buvusią komandą žaidęs G. Higuainas nesuvadė emocijų ir grubiai taranavo varžovą.

Vos prieš minutę argentinietis buvo užsidirbęs ir geltoną kortelę.

Beje, G.Higuainas dar pirmajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą, bet nerealizavo baudinio.

„Juventus“ įvairiuose turnyruose jau šeštą kartą iš eilės nukovė „AC Milan“ klubą.

Turino klubas su 34 taškais tvirtai pirmauja lygoje, „AC Milan“ su 21 tašku lieka 5-oje vietoje.