Sportas

2018.11.11 12:20

Išrinktas naujas Utenos apskrities futbolo federacijos vadovas

LRT.lt2018.11.11 12:20

Neeiliniame visuotiniame susirinkime Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) prezidentu išrinktas futbolo klubo „Utenos Utenis“ valdybos iškeltas kandidatas Nemunas Dagilis, skelbiama žiniasklaidai išplatintame pranešime.

Lapkričio 10 d.  Utenoje įvyko Utenos apskirties futbolo federacijos neeilinė konferencija, kurioje, po Dainiaus Širvio atsistatydinimo, buvo renkamas UAFF prezidentas. Juo tapo buvęs futbolo klubo „Utenos Utenis“ dalininkas, valdybos pirmininkas Nemunas Dagilis, už kurį balsavo 13 iš 15 narių.

„Noriu pasveikinti naują prezidentą, palinkėti jam naujų idėjų, naujų minčių, prasmingų darbų ir kantrybės, – po balsavimo sakė D. Širvys, prezidento pareigas dar vykdysiantis iki lapkričio 19 d. – Nuo futbolo nutolti tikrai neketinu, futbolas nuo vaikystės įaugęs mano širdyje, todėl jei būsiu reikalingas, visuomet prisijungsiu prie bendrų darbų. O dabar esu atviras visiems pasiūlymams.“

Pasiryžęs siekti, kad jo vadovaujama federacija taptų pavyzdine futbolo organizacija su aktyviais nariais, N. Dagilis, kartu su savo komanda  parengė ir pristatė UAFF veiklos planą 2019–2022 m.

Plane numatoma, kad iki 2022 m. UAFF taptų aštuonių savivaldybių futbolo centru, vienijančiu tūkstantį treniruotes lankančių moksleivių, tūkstantį futbolą žaidžiančių suaugusiųjų, ypač daug dėmesio skiriančiu vaikų futbolo vystymui ir trenerių kvalifikacijos kėlimui bei edukavimui.

Čia pat apžvelgiami vaikų bei suaugusiųjų varžybų organizavimo formatai, bendradarbiavimo su regiono savivaldybėmis gairės ir pristatyta planuojama UAFF struktūra.

„Dėkoju už išreikštą pasitikėjimą. Tikiu, kad susitelkę ir tapę vieninga komanda galime tapti pavyzdžiu kitiems ir įgyvendinti išsikeltus tikslus bei UAFF veiklos viziją“, – akcentavo išrinktasis prezidentas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.