Naujienų srautas

Sportas2018.11.11 09:31

Paskutinė „Baltic Challenge Cup“ diena: trys mačai ir finalas be šeimininkų

LRT.lt 2018.11.11 09:31

Sekmadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje finišuoja keturių dienų ledo ritulio mačų maratonas. Po trijų dienos mačų sužinosime „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ nugalėtojus ir tai, kokią vietą užims lietuviai, praneša hockey.lt. Prieš lemiamas turnyro kovas, pateikiame jums sekmadienio mačų apžvalgą.

Mačas dėl trečiosios vietos

Rungtynėse dėl trečiosios vietos 12:00 val. Į kovą kils Baltarusijos ir Rumunijos ledo ritulininkai. Abi komandos šiame turnyre iškovojo po vieną pergalę ir savo grupėje liko antroje pozicijoje.

Visgi šių komandų nuotaikos prieš lemiamą mačą gerokai skiriasi: jei baltarusiai šeštadienį nuliūdino šeimininkus ir atsitiesė po pralaimėjimo pirmajame ture, tai rumunai iki pat mačo pabaigos kovojo dėl pirmosios vietos, bet turėjo pripažinti latvių pranašumą.

Kuri rinktinė bus laimingesnė po paskutinio savo mačo Vilniuje – sužinosime pirmajame sekmadienio susitikime.

Mačas dėl pirmosios vietos

Į „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ finalą dvi turnyro finalininkės pateko skirtingai. Latvijos klubų rinktinė laimėjo abi dvikovas ir užtikrintai žengia į finalą, o japonams kelią į jį atvėrė Baltarusijos rinktinės pagalba.

Norėdami žaisti finale Japonijos ledo ritulininkai paskutiniame ture turėjo sulaukti šios šalies ledo ritulininkų pergalės prieš šeimininkę Lietuvą, o „Pramogų“ arenoje susirinkę gerbėjai išvydo būtent tokį scenarijų, kuris leido Azijos atstovams net ir po pralaimėjimo pirmajame ture patekti į turnyro finalą.

Latvijos klubų rinktinė Baltijos šalių turnyruose vis dar neklumpa, tad ir prieš šį mačą jie bus favoritai iškovoti nugalėtojų taurę. Visgi į sekmadienio akistatą japonai atvyks pailsėję ir įrodę, kad gali triumfuoti prieš stiprias komandas, tad lengva Latvijos atstovams tikrai nebus.

„Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ akistata dėl pirmosios vietos – 15:30 val.

Mačas dėl penktosios vietos

Paskutinėse turnyro rungtynėse susitiks dvi labiausiai šio turnyro rezultatais nusivylusios rinktinės. Estai į paskutinę akistatą keliaus po dviejų nesėkmių, o lietuviams paskutinis mačas suteiks galimybę atsitiesti po pralaimėjimo baltarusiams.

Šiame susitikime išvysime ir naują veidą Lietuvos rinktinės vartuose – abu mačus be keitimų sužaidęs Mantas Armalis išvyko į savo klubą, tad sekmadienio mače pirmąją progą sužibėti turnyre turės kiti du Lietuvos rinktinės vartininkai – Laurynas Lubys arba Simas Baltrūnas.

Turnyro uždarymo rungtynėse pralaimėti nenorės nė viena komanda, o pasaulio čempionato IB diviziono finalinio mačo pakartojime žiūrovai gali tikėtis išvysti atkaklią ir bekompromisę kovą.

Turnyro tvarkaraštis:

12.00 val. Baltarusija ir Rumunija kovos dėl trečios vietos

15.30 val. Latvija susikaus su Japonija dėl pirmos vietos

19.00 val. Lietuva susitiks su Estija kovoje dėl penktos vietos

Lietuvos ledo ritulio rinktinės kovą dėl galutinės vietos turnyro lentelėje galėsite tiesiogiai stebėti per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi