Sportas

2018.11.10 21:17

Lietuvos ledo ritulininkai susitinka su Baltarusijos komanda

hockey.lt, LRT.lt2018.11.10 21:17

Prieš Baltijos Iššūkio taurės turnyrą buvo nemažai kalbama apie atjaunėjusią Lietuvos rinktinės gynybos liniją, o šeštadienio mače šioje pozicijoje išvysime dar daugiau jaunimo. Po pirmojo mačo į Rygą sugrįžti turėjo Nerijus Ališauskas, tad be jo ir Kosto Gusevo likusiai rinktinei į kovą teks mesti dar vieną jaunuolį. Šansą pasirodyti prieš savus žiūrovus ir naująjį rinktinės trenerį gaus Latvijoje rungtyniaujantis Paulius Rumševičius. Rungtynes nuo 19.00 val. tiesiogiai transliuos LRT PLIUS ir portalas LRT.lt.

Nepaisant pokyčių sudėtyje treneris Danielis Lacroix savo taktikos keisti nėra pasiruošęs: jis ir toliau koncentruojasi į savo rinktinės žaidimą ir per vakar vykusią treniruotę siekė įvesti dar kelias taktines naujoves, kurias jis norėtų matyti Lietuvos rinktinės žaidime.

Baltarusijos federacija į šį turnyrą atsiuntė Žlobino „Metallurg“ klubo atstovus, kurie Vilniuje siekia pasisemti patirties ir tinkamai atstovauti jais pasitikėjusią šalies federaciją. Pirmasis mačas su Japonija jiems susiklostė nekaip, o po jo jie jau nebeturi vilčių pakovoti dėl aukščiausių pozicijų grupėje, tačiau norint išvengti paskutinės vietos jiems užtenka laimėti šias rungtynes per pagrindinį laiką.

Tuo tarpu lietuviams norint patekti į finalą užtenka laimėti šį susitikimą, o šalies ledo ritulininkai padarys viską, jog pratęstų savo užsitęsusią pergalių seriją.

Tiesioginė transliacija iš Vilniaus, kur šeštadienį Baltijos Iššūkio taurės turnyre susitiks Lietuva ir Baltarusija – nuo 19 val. per LRT PLIUS ir portale LRT.lt

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.