Sportas

2018.11.07 14:02

„Football Leaks“: K. Mbappe perėjimas į PSG – su maišu žaidėjo sąlygų

15min.lt 2018.11.07 14:02

„Football Leaks“ nutekinti dokumentai atskleidžia, jog pasirašydamas sutartį su „Paris Saint Germain“ komanda Prancūzijos talentas Kylianas Mbappe klubui įteikė krūvą sąlygų.

K. Mbappe perėjimas iš „Monaco“ į PSG tapo naujausia „Football Leaks“ nutekintų dokumentų tema. Pasak „Der Spiegel“, 19-metis futbolininkas iš didžiausio Prancūzijos klubo reikalavo tikrai nemažai.

Pranešama, kad K. Mbappe iš PSG reikalavo jį padaryti daugiausiai uždirbančiu komandos futbolininku, jeigu jam pasisektų laimėti „Ballon d’Or“ apdovanojimą. Visgi „Paris Saint Germain“ į šį reikalavimą atsakė neigiamai.

„Kylianas Mbappe taip pat liepė jam leisti naudotis privačiu lėktuvu 50 valandų per metus. Ši sąlyga taip pat buvo atmesta, – skelbiama „Der Spiegel“ pranešime. – Tačiau jam pavyko išsikovoti 30 tūkstančių eurų priedą prie atlyginimo, kurį jis išdalina asmeniniams darbuotojams: prižiūrėtojui, vairuotojui ir apsauginiui.“

K. Mbappe šeima, susirūpinusi PSG gresiančiomis UEFA sankcijomis dėl finansinių taisyklių nesilaikymo, taip pat iš klubo pareikalavo kompensacijos, jeigu šis būtų pašalintas iš Čempionų lygos.

Pranešime paminėtas ir susidomėjimas žaidėju iš Madrido „Real“ klubo. Skelbiama, jog Ispanijos sostinės komanda už jaunąją žvaigždę 2017 metais buvo pasiryžusi sumokėti 180 milijonų eurų. Tačiau K.Mbappe tėvas Wilfridą neramino tai, jog jo sūnus gali negauti žaidimo laiko dėl „Real“ komandos atakuojančio tandemo, kurį tuo metu sudarė Cristiano Ronaldo, Garethas Bale`as ir Karimas Benzema.

Iš K. Mbappe perėjimo į PSG nemenkai uždirbo ir gerai žinomas agentas Jorge Mendesas, kuris, skleisdamas gandus apie galimą prancūzo perėjimą į Madrido „Real“, pakėlė futbolininko vertę, nors pats portugalas tiesiogiai 19-mečiui neatstovavo. Pranešama, kad taip J. Mendesas uždirbo 9 milijonus eurų, tačiau jo vaidmuo šiame susitarime nėra aiškus.