Sportas

2018.11.06 13:16

Vilniaus „Rytas“ ištiesė pagalbos ranką Ukrainos ekipai – sostinėje vyks FIBA Europos taurės rungtynės

LRT.lt 2018.11.06 13:16

Trečiadienį Vilniaus „Ryto“ arenoje įvyks FIBA Europos taurės ketvirtojo turo rungtynės, kuriose susitiks Kosovo ir Ukrainos klubai. Dvikova bus rengiama sostinėje dėl politinių priežasčių, rašoma klubo pranešime spaudai.

Šiltus santykius su Ukrainos krepšiniu palaikantis Vilniaus „Rytas“ jau spalio 7-ąją po savo stogu „Ryto“ arenoje priims Čerkasų „Cherkaski Mavpy“ bei Prištinos „KB Prishtina“ komandas.

„Dėl politinių priežasčių tarp Kosovo ir Ukrainos mes negalėjome surengti šio mačo namuose, todėl labai džiaugiamės, kad mūsų draugai iš Vilniaus sutiko mus priimti, – „Rytui“ dėkojo Ukrainos ekipos vyr. treneris Maksimas Michelsonas. – Vilniuje turime daug draugų, o mūsų šalys visuomet gerai sutaria tarpusavyje.

Lietuva yra vienas geriausių krepšinio tradicijų turinčių šalių pasaulyje, todėl mums čia žaisti bus tikra garbė. Tikimės, kad iš vilniečių sulauksime palaikymo.“

Šiuo metu Ukrainos ekipa po pirmojo rato užima trečiąją vietą su viena pergale per tris susitikimus, o Kosovo komanda yra antroje pozicijoje ir turi pergale daugiau. Tai bus itin svarbi E grupės akistata, nes į kitą etapą pateks tik dvi ekipos.

Praeityje Vilniuje vyko ir Ukrainos bei Kosovo rinktinių rungtynės atrankoje į 2017-ųjų Europos krepšinio čempionatą. Tuomet 100:61 pergalę šventė Ukrainos komanda. 

Į rungtynes krepšinio aistruoliai trečiadienį galės patekti nemokamai, o dvikovos pradžia – 19 val.