Sportas

2018.11.05 15:59

Ką mėgsta Pasvalio krepšininkai? Vieninga nuomonė apie šventes ir geriausi patiekalai

LRT.lt 2018.11.05 15:59

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje, kaip ir kasmet, rungtyniauja ne vienas legionierius iš kelių skirtingų šalių, primenama klubo pranešime spaudai.

Šįmet su būriu lietuvių rungtyniauja ir žaidėjai iš Latvijos, Nyderlandų, Nigerijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV), o tinklalapis „bcpienozvaigzdes.lt“ tęsia kiek artimesnę pažintį su visais ekipos nariais.

Praėjusią savaitę „bcpienozvaigzdes.lt“ aiškinosi, kokius kino filmus mėgsta komandos krepšininkai ir trenerių personalas, o šį kartą klubo nariai įvardijo ir mėgstamiausias metų šventes bei patiekalus.

Kalbėdami apie mėgstamiausias šventes, dauguma pasvaliečių buvo vieningi, mieliausiu metu įvardiję Šv. Kalėdas.

„Nes tai yra laikas, skirtas šeimai ir draugams. Be abejo, svarbus ir dovanų gavimas“, – paaiškino centras Emmanuelis Omogbo.

Tiesa, du žaidėjai su savo atsakymais vis tik išsiskyrė iš kitų. Pavyzdžiui, Vytautas Šulskis taip pat pažymėjo Kalėdų svarbą jo gyvenime, tačiau pridėjo ir kitą, nė kiek ne mažiau įsimintiną dieną – dukros gimimą.

Tuo metu Tomas Lekūnas teigė, kad mėgstamiausia jo metų šventė yra Šv. Velykos.

Gerokai labiau „Pieno žvaigždžių“ narių nuomonės išsiskyrė kalbant apie mėgstamiausius patiekalus.

Tradicinį lietuvių patiekalą cepelinus įvardijo du komandos krepšininkai – kapitonas Gytis Sirutavičius ir dešiniąja jo ranka ekipoje vadinamas V. Šulskis.

„Ypač patinka mamos cepelinai. Kodėl? Nes jie pagaminti su meile“, – linksmai atsakė V. Šulskis.

Vištienos patiekalus įvardijo E. Omogbo, Ivars Žvigurs, bei komandos fizinio rengimo treneris Mantas Valčiukaitis.

Du komandos treneriai, Gediminas Petrauskas ir Virginijus Sirvydis labiausiai mėgsta jūros gėrybes. Vyriausiasis treneris įvardijo krevetes su salotomis, o asistentas V. Sirvydis yra ištikimas žuvies mėgėjas.

Blynus, kaip patį mėgstamiausią patiekalą įvardijo du žaidėjai – Karolis Petrukonis ir Tomas Galeckas. Tiesa, centras mėgsta amerikietiško stiliaus blynus, o T. Galecko mėgstami yra lietuviški, čirviniai blynai.

„Tiesiog prisimenu vaikystę“, – sakė T. Galeckas.