Naujienų srautas

Sportas2018.11.05 15:49

Prieš LKL rungtynes – dėmesys beglobiams gyvūnams

LRT.lt 2018.11.05 15:49

Pirmasis šių metų lapkričio šeštadienis Utenos „Juventus“ organizacijai buvo nelengvas, tačiau kupinas gerų emocijų. Klubui pavyko sėkmingai įgyvendinti akciją „Ištiesk pagalbos ranką beglobiams gyvūnams“, o krepšinio vakaras Utenos arenoje baigėsi švente – Žydrūno Urbono treniruojamos komandos pergale per pratęsimą prieš turnyro lentelės kaimynę Alytaus „Dzūkiją“, teigiama pranešime spaudai.

Įsimintinas vakaras liks ne tik prisiminimuose, visus įvykius tiek aikštelėje, tiek už jos ribų sekė ir fiksavo „Let's Go Juventus“ kameros. Parengtoje antroje serijoje, laidos kūrybinė grupė didžiausią dėmesį skyrė klubo organizuotai socialinei akcijai, vykusiai prieš Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynes.

Laidoje mintimis apie vykusią akciją dalinosi Utenos gyvūnų prieglaudos vadovė Jolanta Guobaitė ir akcijoje dalyvavę ir būtiniausius daiktus beglobiams gyvūnams nešę žmonės.

Žinoma, smagių vaizdų netrūko ir rungtynių metu. „Let's Go Juventus“ vedėja Augustė pakalbino arenoje susirinkusius sirgalius, pasidomėjo, kokie yra jų mėgstamiausi „Juventus“ krepšininkai, be to, buvo bandoma išsiaiškinti, kuris Utenos komandos krepšininkas yra didžiausias pokštininkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi