Naujienų srautas

Sportas2018.11.03 20:52

Po mūšio Vilniuje D. Adomaitis nerimavo dėl įžaidėjo, K. Maksvytis gyrė suveikusį planą

DELFI.lt 2018.11.03 20:52

Vilniaus „Rytas“ šeštadienio vakarą namuose neprilygo Klaipėdos „Neptūnui“ ir LKL pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę. 

Po mačo „Ryto“ strategas Dainius Adomaitis prasitarė, kad negalėjo pilna jėga išnaudoti įžaidėjo Chriso Kramerio.

„Jis dar nėra visiškai pasveikęs, buvo minčių, kad gal visai nežais. Traumuotos kojos nepavyksta iki gali išgydyti. Reiks duoti keletą laisvų dienų ir žiūrėti, ką pasakys gydytojai“, – atskleidė treneris.

Nors sostinės klubas po nesklandumų kelionėje iš Juodkalnijos į Vilnių grįžo tik naktį prieš dvikovą, treneris pasiteisinimų ieškoti nenorėjo.

„Nereikia nei teisinti, nei ką, bet faktas, kad tokie dalykai nepadeda“, – ramiai kalbėjo D. Adomaitis.

Vertindamas pralaimėtą dvikovą treneris pripažino, kad sulaikyti Jerai Granto taip ir nepavyko.

„Buvome pernelyg pasyvūs. Buvo epizodų, kai Jerai kamuolį priėmė per žemai, o mes buvome jam už nugaros. Turėjome prieš jį žaisti kur kas agresyviau ir tai akcentavome“, – pasakojo D. Adomaitis.

Po mačo „Ryto“ strategas Dainius Adomaitis prasitarė, kad negalėjo pilna jėga išnaudoti įžaidėjo Chriso Kramerio. „Jis dar nėra visiškai pasveikęs, buvo minčių, kad gal visai nežais. Traumuotos kojos nepavyksta iki gali išgydyti. Reiks duoti keletą laisvų dienų ir žiūrėti, ką pasakys gydytojai“, – atskleidė treneris. Nors sostinės klubas po nesklandumų kelionėje iš Juodkalnijos į Vilnių grįžo tik naktį prieš dvikovą, treneris pasiteisinimų ieškoti nenorėjo. „Nereikia nei teisinti, nei ką, bet faktas, kad tokie dalykai nepadeda“, – ramiai kalbėjo D. Adomaitis. Vertindamas pralaimėtą dvikovą treneris pripažino, kad sulaikyti Jerai Granto taip ir nepavyko. „Buvome pernelyg pasyvūs. Buvo epizodų, kai Jerai kamuolį priėmė per žemai, o mes buvome jam už nugaros. Turėjome prieš jį žaisti kur kas agresyviau ir tai akcentavome“, – pasakojo D. Adomaitis

Visai kitokiomis nuotaikomis po dvikovos gyveno jo oponentas Kazys Maksvytis. „Džiaugiamės svečiuose įveikę stiprų priešininką. Turėjome pakankamai motyvacijos, laikėmės plano, kiek geriau galėjome kovoti dėl kamuolių. Neišvengiame bangavimo, bet svarbiausia, kad pavyko laimėti ir nemenku skirtumu“, – po mačo kalbėjo „Neptūno“ strategas. K. Maksvytis neslėpė, kad dar prieš dvikovą turėjo sumanymą kuo efektyviau išnaudoti pastaruoju metu solidžią formą demonstruojantį J. Grantą. Tai visiškai pasiteisino – aukštaūgis pelnė 25 taškus. „Jis pastaruoju metu žaidė labai gerai, o šį kartą dar ir kovojo prieš buvusį savo trenerį“, – šypsojosi strategas, pagyręs, kad jo auklėtinis vis dažniau ne tik meta, bet ir pataiko iš vidutinio nuotolio. K. Maksvytis šypsojosi ir kalbėdamas apie „Ryto“ problemas bei nesklandžią kelionę namo iš Podgoricos. „Būtinai parašykite, kad persvarą iššvaistęs „Neptūnas“ palaužė po kelionės pavargusį „Rytą“. Pas mus Lorenzo Williamsas sirguliavo, Kyle`as Weaveris žaidė su pasukta čiurna. Bet mes žiūrime į save. Turėjome planą, jo ir laikėmės“, – kalbėjo strategas. Treneris nedaugžodžiavo ir kalbėdamas apie pirmąją vietą turnyro lentelėje. „Žaidimas nėra tobulas, bet komandoje vyrauja darbinė atmosfera. Po pirmo rato vertinti nereikėtų, juk galima sužaisti likusius tris ratus prastai ir net nepatekti į atkrintamąsias“, – svarstė strategas.

Visai kitokiomis nuotaikomis po dvikovos gyveno jo oponentas Kazys Maksvytis.

„Džiaugiamės svečiuose įveikę stiprų priešininką. Turėjome pakankamai motyvacijos, laikėmės plano, kiek geriau galėjome kovoti dėl kamuolių. Neišvengiame bangavimo, bet svarbiausia, kad pavyko laimėti ir nemenku skirtumu“, – po mačo kalbėjo „Neptūno“ strategas.  

K. Maksvytis neslėpė, kad dar prieš dvikovą turėjo sumanymą kuo efektyviau išnaudoti pastaruoju metu solidžią formą demonstruojantį J. Grantą. Tai visiškai pasiteisino – aukštaūgis pelnė 25 taškus.

„Jis pastaruoju metu žaidė labai gerai, o šį kartą dar ir kovojo prieš buvusį savo trenerį“, – šypsojosi strategas, pagyręs, kad jo auklėtinis vis dažniau ne tik meta, bet ir pataiko iš vidutinio nuotolio.

K. Maksvytis šypsojosi ir kalbėdamas apie „Ryto“ problemas bei nesklandžią kelionę namo iš Podgoricos.

„Būtinai parašykite, kad persvarą iššvaistęs „Neptūnas“ palaužė po kelionės pavargusį „Rytą“. Pas mus Lorenzo Williamsas sirguliavo, Kyle`as Weaveris žaidė su pasukta čiurna. Bet mes žiūrime į save. Turėjome planą, jo ir laikėmės“, – kalbėjo strategas.

Treneris nedaugžodžiavo ir kalbėdamas apie pirmąją vietą turnyro lentelėje.

„Žaidimas nėra tobulas, bet komandoje vyrauja darbinė atmosfera. Po pirmo rato vertinti nereikėtų, juk galima sužaisti likusius tris ratus prastai ir net nepatekti į atkrintamąsias“, – svarstė strategas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi