2018.11.03 23:49

Trenerį atleidęs „Real“ klubas nutraukė nesėkmių seriją

DELFI.lt2018.11.03 23:49

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 11-ame ture Madrido „Real“ namuose priėmė „Real Valladolid“ futbolininkus.

Pirmadienį vakare Madrido „Real“ pranešė, kad iš komandos vyriausiojo trenerio posto atleidžiamas Julenas Lopetegui, kurį laikinai pavaduos rezervinei ekipai vadovavęs strategas Santiago Solari.

Praėjusį savaitgalį po „Camp Nou“ stadione patirto pralaimėjimo 1:5 „Barcelonos“ ekipai, „Real“ prezidentas Florentino Perezas sušaukė skubų vadovybės pasitarimą. Būtent po jo ir priimtas sprendimas atleisti vilčių nepateisinusį 52-ejų strategą J. Lopetegui.

Penkios nelaimėtos rungtynės paeiliui ir trys nesėkmės iš eilės iki šio savaitgalio „Real“ klubą nubloškė į kuklią devintą poziciją.

83 min. į savo vartus kamuolį nukreipė Kiko Olivas, po šešių minučių rezultatą padvigubino Sergio Ramosas. Po pergalės Karališkojo klubo sąskaitoje – 17 taškų.

„Rayo Vallecano“ – viena pirmenybių autsaiderė, kuri per 11 rungtynių sukrapštė tik 6 taškus.

Anksčiau vykusiame mače Madrido „Atletico“ svečiuose neįveikė „Leganes“ futbolininkų. 69 min. svečius į priekį buvo išvedęs Antoine Griezmannas, tačiau tašką šeimininkams pavyko nugvelbti po 82 min. pelnyto Guido Carrillo įvarčio.

„Atletico“ sąskaitoje – 20 taškų (2 vieta), „Leganes“ – 18-as (9 taškai).

Rezultatai:

„Leganes“ 1 – 1 Madrido „Atletico“

69 min. [0:1] Antoine Griezmannas

82 min. [1:1] Guido Carrillo

Madrido „Real“ 2 – 0 „Real Valladolid“

83 min. [1:0] Kiko Olivas (į savo vartus)

88 min. [2:0] Sergio Ramos

„Barcelona“ 3 – 2 „Rayo Vallecano“

11 min. [1:0]Luisas Suarezas

35 min. [1:1] Pozo

57 min. [2:1] Alvaro Garcia

87 min. [2:2] Ousmane`as Dembele

88 min. [2:3] Luisas Suarezas