Naujienų srautas

Sportas2018.11.02 14:08

G. Meškonytė: sirgaliai mums suteikia papildomos energijos

LRT.lt 2018.11.02 14:08

Vilniaus „Kibirkšties“ komandos šį savaitgalį laukia kol kas rimčiausias išbandymas Lietuvos čempionate. „Multigyn“ moterų lygos rungtynėse į sostinę atvyksta Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipa. Šie du klubai kol kas šalies pirmenybėse žygiuoja be pralaimėjimų, rašoma pranešime spaudai.

„Tai bus pirmasis mūsų susitikimas šį sezoną. Manau, galima tikėtis įnirtingos kovos visas 40 minučių. Tiek mes, tiek mūsų varžovės atiduos visas jėgas, norime pasiekti pergalę”, – sakė „Kibirkšties“ puolėja Gabija Meškonytė.

Vilniaus klubas su trimis pergalės pirmauja „MultiGyn“ lygoje, o „Aistės“ su dviem pergalėmis, iš tiek pat galimų, žengia antroje turnyro lentelės vietoje. Intriguojanti dvikova krepšinio mylėtojus šeštadienį sukvies į „Ryto“ areną, kur rungtynės prasidės 19 val., o įėjimas visiems nemokamas.

„Nei mes, nei mūsų varžovės nesame ragavusios pralaimėjimo kartėlio, manau, kad kova bus tikrai labai kieta ir nei viena komanda nenorės pasiduoti. Žaidžiame Vilniuje, tikimės, kad atėję žiūrovai sukurs gerą atmosferą“, – kalbėjo G.Meškonytė.

G.Meškonytė šį sezoną Lietuvos čempionate pelno po 14 taškų ir yra rezultatyviausia Vilniaus komandos žaidėja. Agnė Bobinaitė renka po 13,7 taško, o Morgan Pullins po 11.

„Aisčių-LSMU“ komandoje pirmuoju smuiku griežia Kristė Druskytė, kuri pelno po 15 taškų ir tapo naudingiausia spalio mėnesio lygos krepšininke. Greta Tamašauskaitė pelno po 12 taškų, o Gabija Šegždaitė po 11.

„Kauno komanda šį sezoną yra sustiprėjusi, palyginus su praėjusiu sezonu, – sako G.Meškonytė. – Jas papildė K.Druskytė, G.Tamašauskaitė, G.Šegždaitė. Nors sezonas tik prasidėjo, jos jau tapo komandos lyderėmis. Taip pat ekipa turi daug jaunų žaidėjų, kurios nori įrodyti, kad gali tikrai gerai žaisti aukščiausioje lygoje. Mums svarbiausia bus kietai gintis ir neleisti varžovėm laisvai organizuoti savo puolimo.“

Visa „Kibirkšties“ komanda tikisi, kad jas namuose palaikys didelis būrys sirgalių, kuris padės pratęsti pergalių seriją.

„Žaisti namuose, kai jauti žiūrovų palaikymą, visada yra labai smagu. Jie suteikia papildomos energijos ir sukuria gerą atmosferą, – tikino G.Meškonytė. – Esame neblogos formos. Visos laukia rungtynių ir stengsimės pasiekti dar vieną pergalę.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi